İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. İstanbullu Gelin Dizisi, Konusu Ve Oyuncu Kadrosu
Trendlerdeki Yazı

İstanbullu Gelin Dizisi, Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

İstanbullu Gelin Dizisi, Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

İstanbullu Gelin Dizi incelemesi

Star TV’de yayınlanan ve pek çok izleyici tarafından rağbet gören İstanbullu Gelin, başladığı günden bu yana reyting rekorları kırmayı başarmıştır. Çok kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, farklı konuları işlemesi nedeniyle de yayında kalmayı başarmıştır.

İstanbullu Gelin Oyuncuları

Star TV’nin çok sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Murat Aygen ve Tamer Levent gibi usta oyuncular yer almaktadır. Aşkın ve entrikanın yer aldığı dizide, usta oyuncuların katkısı da oldukça fazladır.

İstanbullu Gelin Konusu

İstanbullu Gelin, Süreyya ve Faruk Boran’ın aşkı ile başlamaktadır. Kayınvalidesi tarafından istenmeyen Süreyya, Faruk tarafından konağa getirilmekte ve evlilikleri başlamaktadır. İstanbullu olan Süreyya, alışkın olmadığı bir hayatın şartlarına Faruk için alışmaya çalışmaktadır. Esma Sultan ise bu esnada Süreyya’yı bezdirmek için elinden geleni yapmaktadır. Fikret’in karısı İpek ise aslında Faruk’a aşıktır; ancak Faruk’un kardeşi ile evlenerek konağa yerleşmeyi başarmıştır. Esma Sultan’ın gözdesi olan İpek ise Faruk ve Süreyya’nın huzurunu bozabilmek için her geçen gün daha da farklı fikirler türetmektedir. Sonradan ortaya çıkan Adem Boran ise ailenin sarsılmasına ve zor günler geçirmelerine neden olmaktadır. Her geçen gün daha farklı entrikalar ile gündeme gelen İstanbullu Gelin’de yeni olaylara tanık olmak ve yeni sürprizlerle karşılaşabilmek de mümkün olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2018 Yılın'da Çok İzlenen 10 Türk Dizisi başlıklı makalemizde 2018 Türk dizileri, en çok izlenen türk dizileri ve En iyi türk dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap