1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. İnsanlık Suçu Yakında Kanal D Ekranlarında

İnsanlık Suçu Yakında Kanal D Ekranlarında

İnsanlık Suçu Yakında Kanal D Ekranlarında

Bir döneme dizileri ile damga vuran Kanal D, son zamanlarda yayınladığı bir çok başarısız dizi ile umutsuz günler geçirirken yayınladıkları yeni bir dizi projesi ile iyi ses getireceğe benziyor. Birçok ünlü ve başarılı ismin rol alacağı dizinin yayınlanma tarihi şimdilik bilinmiyor. Çekimleri son hız devam eden dizinin oyuncuları arasında, Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Laçin Ceylan, Cansu Dağdelen, Ahmet Mümtaz Taylan gibi profesyonel isimler yer alıyor.

İNSANLIK SUÇU KONUSU

Cemal, Adana’nın varoşlarında yaşayan oldukça fakir bir gençtir. Ekmek parası ile düştüğü İstanbul yolunda şok olacağı gerçekler ile karşılaşacaktır. Fakirlik ve yoksulluk durumundan kurtulmak isteyen Cemal zenginleşme yolundan nelerden geçebileceğini bir bir yaşayarak tecrübe edecektir. Tabii bundan önce gençliğinin baharına kadar sefalet içinde yaşayan ailesine yardımcı olabilmek adına garsonluk yaparken bir gün babasının ölüm döşeğinde son nefesini vermeden önce İstanbul’da çok zengin bir amcasının olduğunu söyler.

Bunun üzerine İstanbul’a giden Cemal amcasını bulur. Amcası bu duruma pek ses çıkarmayarak isterse bu zenginlikten yararlanabileceğini söyler. Cemal ise ne yapacağını bilmemektedir. Nedeni ise kendi ailesi ile amcası Sami’nin zamanında yaşanmış olaylar ve kavgalardan dolayı annesinin cemali uzak tutma isteğidir. Fakir bir hayata geri dönmek istemeyen cemal, herkesi, her şeyi ezerek bu teklifi kabul eder. Teklifi kabul ettikten sonra kuzeni Suna nişanlı olmasına rağmen Suna’ya aşık olur ve çılgın bir aşk girdabının içinde bulur kendini.

Hayaller ile gerçekleri bir arada yaşayan Cemal kısa bir süre içerisinde yaşadığı ardı adına gelişen olaylardan sonra yolun sonunu görememektedir. Neler yapacağına dair tek bir fikri olmayan Cemali ilginç olaylar beklemektedir. Pastel Film yapımcılığında yayınlanacak olan dizi çok yakın bir süre içerisinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Bir önceki yazımız olan Çukur Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu başlıklı makalemizde Çukur, çukur dizisi ve Çukur dizisi inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap