1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

en iyi yabancı diziler - IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

İMDb puanlarının dizi ve film dünyasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz çünkü bu puanlamalar izleyici oylarıyla yapıyor. Aşağıda belirteceğimiz dizilerde İMDb verilerinden yola çıkılarak oluşturulmuş ve derlenmiştir.

Oz (8,8)

oz dizisi - IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

Oz dizisi heyecan ve adrenal seven takipçilerin mutlaka izlemeleri gereken bir dizi. Oswald hapisanesine bir şekilde yolu düşenlerin buraya adım attıklarında oldukça zorlanacaklarından haberleri dahi yoktur. Çünkü burada hiçbir zaman sınır tanımayan bir sertlik söz konusu olacak. Mahkumlara karşı gardiyanların tutumları sizin ayaklarınızın yerden kesilmesine neden olabilecek.

Narcos (8,8)

Narcos - IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

Meksikalı Ajan olan Javier Pena Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo scobar’ı yakalamak için ABD tarafından Kolombiya’ya gönderilir. Dizi Escobar’ın gerçek hayat hikâyesinden esinlenerek beyaz perdeye dökülmüştür. Dizide uyuşturucu kaçakçılarıyla zorlu mücadele konu edilmiş.

Over The Garden Wall (8,9)

Over The Garden Wall - IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

Dizinin Carton Network için yapılmış olduğu biliniyor. Seri iki kardeşin eve nasıl döndükleri konu edilmiş Emmy ödüllü bir dizi.

Black Mirror (8,9)

Black Mirror - IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

Dizi ilk kez İngiltere’ de yayınlanmış ve beğenileri üzerine toplamıştır. Dizide yaşam ile teknolojinin karanlık yüzü değerlendirilmiş. Dizinin bir sezonu yalnızca 3 bölümde oluşuyor ve toplamda da üç sezon yayınlanmış. 2013 yılında ise En iyi mini dizi olarak Emmy ödülüne layık görülmüş.

Stranger Things (8,9)

Stranger Things - IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler

Fantastik bir gerilim dizi olarak bilinen dizide Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono başrolleri paylaşmış. Dizide kaybolan genç çocuğunu arayan bir annenin başından geçenler konu edilmiş.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Dizileri kayıt ettim sırasıyla izlemeye başlayacağım, imdb puanları gereği diziler gerçekten muhteşem.