1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. İMDB Puanı Yüksek Korku Filmleri

İMDB Puanı Yüksek Korku Filmleri

İMDB Puanı Yüksek Korku Filmleri
1

EN İYİ YABANCI KORKU DİZİLERİ

İmdb puanı yüksek ve yabancı dizi severler tarafından en çok tercih edilen bazı dizileri aşağı da sizler için listeledik.


1-Ash vs Evil Dead

IMDB puanı:8,6
Oyuncular: Bruce Campbell,Ray Santiago,Dana DeLorenzo
Konusu: Ash,tüm insanlığın veba ve insanlığın tek umudunu ortadan kaldırma tehdidinde bulununcaya kadar son 30 yılda sorumluluk, olgunluk ve Şeytan Ölülerinin korkularından kaçınmak için harcamaktadır.

2- Hannibal 
IMDB puanı:8,6
Oyuncular:Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas
Konusu: Ünlü psikiyatri ve hastası, genç bir FBI ceza profili arasında seri katillerle empati yeteneği yüzünden erken dönem arasındaki ilişkiyi araştırmakla uğraşmaktadır.

3-The Walking Dead

IMDB puanı: 8,5
Oyuncular: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Melissa McBride
Konusu: Şerif yardımcısı Rick Grimes, komadan uyanıyor ve dünyayının zombie istilası altında olduğunu öğrenmektedir.Eşi ve çocuklarının bulduktan sonra bir grupla birleşep hayatta kalmanın yollarını aramakla geçiriyor.

4-Supernatural

IMDB puanı:  8,5
Oyuncular: Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver
Konusu: İki kardeş, “avcı” olarak babalarının ayak izlerini takip ederek, dünyayı gezen canavarlar, iblisler ve tanrılar da dahil olmak üzere birçok türdeki kötü doğaüstü varlıklarla savaşıyorlar

5- American Horror Story 
IMDB puanı: 8,1
Oyuncular: Lady Gaga, Kathy Bates, Angela Bassett
Konusu: Canlı geçmiş, deli bir sığınma, cadı, ucube gösterisi, otel, sahip olunan bir çiftlik evi ve bir kült içeren bir ev dahil olmak üzere farklı karakter ve yerleri temel alan bir antoloji dizisidir.

Bir önceki yazımız olan Oscar Alan Film Oyuncuları Kimlerdir? başlıklı makalemizde 2017 oscar alan oyuncular, 2017 oscarları ve 2017 oscarları kim aldı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. İmdb puanı yüksek korku filmlerinin büyük çoğunluğu güzel oluyor İmdb puanı yüksek korku dizilerini de izlemenizi tavsiye ederim . En iyi yabancı korku dizileri listeniz için teşşekürler