1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. İlişki Durumu: Açık İlişki Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu
Trendlerdeki Yazı

İlişki Durumu: Açık İlişki Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İlişki Durumu: Açık İlişki Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Orjinal ismi Permission olarak vizyona giren İlişki Durumu: Açık İlişki filmi, farklı bir konu ve kurgu ile sinema sevenlere sunulmaktadır. İlişkileri farklı açılardan incelemiş olan romantik komedi tarzındaki bu yapımda son derece ilginç bir konu da izleyenleri beklemektedir.

Geçtiğimiz hafta vizyona giren İlişki Durumu: Açık İlişki filmi, romantik komedi sevenlerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Son derece yoğun bir ilgi ile karşılanan filmin konusunda ise bir çiftin oldukça mutlu ilişkisi ele alınmaktadır.

Will ve Anna, çok uzun yıllardır birbirine aşık sevgililerdir. Aynı zamanda ikisinin de daha önce herhangi bir ilişki yaşamaması da ortak noktalarıdır. Her şey yolunda gitmektedir ve evlilik zamanı gelip çatmıştır. Will, Anna’ya evlenme teklif etmek istemektedir. Bunu kutlamak için ise Will, Anna, Anna’nın kardeşi ve onun sevgilisi birlikte yemeğe çıkarlar. İlişkilerinin ileriki dönemlerinde yaşayacakları da bu yemekten sonra belli olur. Zira Anna’nın kardeşi, ikisinin de farklı ilişki deneyimleri yaşadıktan sonra evlenmeleri için onları ikna etme çabasına girecektir. Bunun üzerine çift bir karar alırlar ve bu karar ilişkilerini oldukça fazla etkileyecektir. Çiftin aldığı karar ise farklı ilişki deneyimleri tattıktan sonra evlenmek olacaktır.

Permission film incelemesi - İlişki Durumu: Açık İlişki Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İlişki Durumu: Açık İlişki Oyuncu Kadrosu

İlişki Durumu: Açık İlişki filminin başrollerini Prestij, Hırsızlar Şehri, Evrim gibi filmlerin başrolü olan ve sinema sevenler tarafından oldukça sevilen Rebecca Hall ile Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır, Güzel ve Çirkin, Şans Ayağıma Geldi filmlerinde almış olduğu rollerle kendini ön plana çıkartan Dan Stevens paylaşmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda jason Sudeikis, Gina Gershon, François Arnaud gibi ünlü ve başarılı isimler yer alırken, senaryosunu ve yönetmenliğini de Brain Crano üstlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan En Beğenilen Quentin Tarantino Filmleri başlıklı makalemizde django, hateful eight ve ınglorious basterds hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap