İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Harley Quinn Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

Harley Quinn Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

Harley Quinn Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

Harley Quinn Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

Herkes farklı bir Marvel kahramanını kendisi ile bağdaştırırken geçen sene çekilen Suicide Squad filminden sonra Batman, Superman, Hulk veya İron Man yerine Harley Quinn’den bahsetmeye başladı. Çizgi roman serilerinde ilk kez karşılaştığımız ve Gotham’ın Kraliçesi lakaplı bu karakter Batman’in baş düşmanı Joker’in sevgilisi olarak ortaya çıkıyor. Joker’in doktoru olan Harley Quinn kendisinin isteği sonucunda Joker tarafından beynine aldığı çeşitli müdahalelerin ardından filmde de izlediğimiz kişiye dönüşüyor.

Kısa süre içerisinde özellikle filmin çekimlerinin ardından büyük bir hayran kitlesine ulaşan Harley Quinn animasyon dizisi için DC tarafından tam 26 bölümlün bir sipariş aldı. Yaklaşık olarak 30 dakika sürecek olan bölümlerde Harley’in ortaya çıkışı ve geldiği son nokta ile başından geçen olaylar işlenecek. Senaristliğini ve yapımcılığını yürütecek olan Justin Halpern yaptığı açıklamada animasyon serisinin yetişkinlere yönelik tasarlanacağını belirtti.

Margot Robbie, Harley Quinn’i Seslendirebilir

Hayranları tarafından en çok merak edilen konuların başında gelen seslendirecek kişi ise şuan için netlik kazanmasa da Warnet Bros tarafından çekilen Suicide Squad filminde karaktere can veren Margot Robbie ile görüşmelere başlanıldığı ve büyük bir olasılıkla animasyon bölümlerinde de kendisinden yardım alınacağı belirtiliyor.

Bölümler Harley’in başından geçen olayları anlatırken Gotham’ın diğer kötü karakterleri de kendisine eşlik edecek olup, bölümler içerisinde Batman’e fazla denilmeyeceği dikkati çekiyor. DC son yaptığı açıklamada hangi kanal ile anlaşılacağını söylemezken akıllara son zamanlarda popülerleşen yeni bir dizi ve film platformunun kurulup kurulmayacağı soruları geldi. DC tarafından Netflix benzeri bir platform ortaya çıkarsa sadece Harley için değil tüm Marvel karakterlerinin kendilerine ait dizilerinden söz edilebilecek. Marvel’in kötü karakterlerini bir arada görme imkanı bulacağımız Harley Quinn dizisinin şuan için yapım süreci devam etmekte olup net bir tarih bilgisi paylaşılmamış durumda.

Bir önceki yazımız olan 4 Büyük Bütçeli Film başlıklı makalemizde büyük bütçeli filmler ve en büyük bütçeli filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap