1. Ana Sayfa
  2. Türk Film İncelemeleri
  3. Hadi Be Oğlum Film İncelemesi

Hadi Be Oğlum Film İncelemesi

Sinema dizilerin yakışıklı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ son filmi Hadi Be Oğlum’da bu kez bir babayı canlandırıyor. 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmi bekleyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Kıvanç Tatlıtuğ ekranlarda sıkça görmeye alışkın olduğumuz isimlerden bu kez bakmakla yükümlü olduğu bir oğlu var ve yakışıklı oyuncu bu kez hayatla mücadele içerisine giriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Bora Egemen gibi başarılı bir isim var. Dram türünde olan filmde iletişim sorunları olan oğlunun bakımlarıyla alakadar olmak isteyen bir baba çıkıyor karşımıza.

Kıvanç Tatlıtuğ (Ali) filmde bir balıkçı ve hayatını da oğlu Efe’ye adamış.  Ali’nin hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe’dir. Çünkü Efe diğer çocuklarından farklıdır. Sürekli onunla ilgilenmek ve onu eğlendirmek zorundadır. Efe dışarıdan duyduğu tepkilere karşı duyarsızdır bu nedenle de Ali oğluyla arasındaki bağı güçlendirmek zorundadır. Ancak oğlunun tepkisiz olması Ali’yi iyice yalnızlaştırmaktadır. En büyük isteği ise günün birinde oğlunun kendisini anlamasıdır.

Hadi be oğlum Film İncelemesi 717x1024 - Hadi Be Oğlum Film İncelemesi

Ali’nin oğluna duyduğu sevgi ise onların hayatlarını şekillendirecektir. Filmde Ali’nin babasını ise Yücel Ertan canlandırmış. Büşra Develi filmde Leyla karakteriyle karşımıza çıkıyor. Efe ise çocuk kahramanlardan Alihan Türkdemir.

Filmin yapımcılığını Koray Şahin ve Fırat Parlak üstlenmiş.

Bir baba ile oğlunun hayat mücadesinin konu aldığı film duygularınızın da alt üst olmasına neden olacak. Filmin gerek oyuncu kadrosu gerekse konusu insanın içini parçalayacak türden. Vizyona girmesinin ardından gişe rakamlarının da merak edildiği filmi aşağıda sizde bizimle yorumlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farklı Bir Komedi: Ölümlü Dünya başlıklı makalemizde aksiyon komedi filmleri, ali atay filmleri ve en komik türk filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap