1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Gülizar Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Gülizar Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Çağan Irmak imzalı olan Gülizar dizisi uzun süreden bu yana merakla bekleniyordu. Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizinin de yayın zamanı belli oldu. Dizinin ilk bölümü 20 Ocak 2018 cumartesi saat 20:00’de yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımız da ise geniş bir listeyi bulmak mümkün bu anlamda dizi kadrosu aşağıda paylaşılmıştır.

Dizinin yapımını O3 medya üstlenmiş durumda. Dizi de Gülizar ile Murat’ın hayatının beklenmedik bir şekilde kesişmesi konu alınıyor.

Gülizar Dizi Oyuncuları

Dizinin kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş paylaşmış.

Gülizar Dizisi - Gülizar Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Gülizar Dizisi Konusu

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir.

Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın filmleri ve dizilerinin kalitesi zaten ortada ve sonuçta onun kaleminden anlatılan bir hikayeden de izleyicinin çok şey bekliyor olması da normal.

Bir önceki yazımız olan Savaşçı Dizisi Farklı Sorunları Ele Alıyor başlıklı makalemizde Savaşçı dizisi, Savaşçı yörük haydar ve yörük haydar istifa hakkında bilgiler verilmektedir.

100.0110
100.0Ortalama Puan
Değerlendirme

  • 1
    100

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Gülizar dizisinin konusunu fragmanını izleyince merak etmiştim sitenizde gülizar dizisinin konusunu iyi tanımlamışsınız izlemek için sabırsızlanıyorum . Gülizar dizisinin oyuncu kadrosu iyi duruyor