İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Türk Filmler
  3. Görevimiz Tatil filmi Fragmanı Yayınlandı

Görevimiz Tatil filmi Fragmanı Yayınlandı

Yeni bir komedi ve usta isimlerin bir araya geldiği Görevimiz Tatil filminin fragmanı yayınlandı. Filmin başrolünde Demet Akbağ ve Zafer Alagöz gibi Türk sinemasına emeği geçmiş usta isimler var.

Görevimiz Tatil filminin yönetmenliğini Murat Şeker üstlenmiş. Uzun zamandan beri çekimlerinden haber gelen ancak görüntülerinin yayınlanmadığı filmde nihayet beklenen fragmanda yayınlanmış oldu.

Görevimiz Tatil filminde mutlu ailesinin maceraları konu alınacak. İzleyiciye sürükleyici konusuyla kahkaha attıracak olan filmin konusu da şu şekilde.

görevimiz tatil - Görevimiz Tatil filmi Fragmanı Yayınlandı

Görevimiz Tatil filminin konusu:

Mutlu ailesinin dört ferdi bulunuyor. Ailenin reisi Sıtkı çok cimri bir adam. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan artık sıkılmış ve bıkmış, kocasının sürekli olarak ailesine ilgisizliğinden yakınan Türkan yıllardır hiç tatile de gitmemiştir.

Çift birlikte gittiği terapi sonrasında bir karavan kiralarlar ve tatil için Antalya’ya doğru yola çıkarlar. Yolculuk heyecanlı olduğu kadar da ilenin başına gelen aksiliklere konu olacaktır. Karavan’ın bozulmasıyla birlikte çift yavaşlar köyüne gitmek durumunda kalırlar. Köylüler çifti misafir ederler ve burada çift köylülere öğretebilecekleri çok şeylerinde olduğunu fark eder.

Aslında bu ortaklık hem iki kültürü birbirine yakınlaştıracak hem de haklı bir mücadeleye de destek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim? başlıklı makalemizde Deliha 2, Deliha 2 ne zaman vizyona giriyor ve Deliha 2 oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

0.0110
0.0Ortalama Puan
Değerlendirme

    Yorum Yap

    Yapılan Yorum (1)

    1. Görevimiz tatil filminin fragmanını izledim ve bizi güzel bir filmin beklediğine karar verdim . Görevimiz tatil filminin konusu ve oyuncuları izlemeye değer bir film olduğunu gösteriyor