1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Amerika’nın ünlü kanallarından NBC’nin ekranlarında yayınlanacak olan Good Girls dizisi bir soygunun hikayesini anlatıyor. Dizi hakkında merakları gidermek için isterseniz ilk önce diziyi tanıyarak başlayalım.

GOOD GIRLS DİZİSİ

Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı 1 - Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Dizinin başrol kadrosunda Christina Hendricks (Mad Men), Retta (Parks and Recreation) ve Mae Whitman (Parenthood) yer alıyor. Kadının gücünün anlatıldığı dizi kendine has bir samimiyete dayanıyor. Konu drama ve komedi ağırlıklı olan bir dizi.

Dizinin senaryosunu Jenn Bans kaleme aldı. Yayınlanan üç dakikalık fragmandan anlaşılacağı gibi trende yaşayan üç arkadaş maddi bir problem içinde bulunuyor. Arkadaşların içler acısı olan bu durumu onları hiç istemedikleri bir soygunu yapmaya teşvik edecektir. Üç arkadaş her şeyi göze alarak oyuncak bir tabanca bulup soygun yapmaya kalkışında olaylarda gelişmeye başlayacaktır.

Ancak soygun üç arkadaşın düşündüğü gibi olmayacak ve market soygunu sırasında market içindeki yöneticilerden bir tanesi soygunu fark eder. Marketten aldıkları para aslında beklentilerinin çok üzerindedir ancak soygunun onlara maliyeti düşündüklerinden çok daha fazla olacaktır. bu kez üstesinden gelemeyecekleri olaylar yaşanmaya başlayacaktır.

Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı - Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Good Girls dizisinin oyuncu kadrosunda Reno Wilson, Manny Montana, Lidya Jewett, Izzy Stannard  ve Matthew Lillard gibi ünlü isimler bulunuyor. Diziye daha sonra katılan Kathleen ROse Perkins’in katılması üzerine pilot bölüm yeniden çekildi.

Good Girls dizisi 26 Şubat 2018 tarihinde Amerika NBC kanalında yayına başlayacak.

Bir önceki yazımız olan Söz Dizisi Salin Kimdir? (Eylemin Kardeşi) başlıklı makalemizde salin kimdir, söz dizi ve söz dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Kadınların öneminin anlanılması için güzel bir dizi, kadınların her zaman eşit olduğu artık günümüzde ne kadar bilinsede bunu anlamayan toplumlar var.