1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Trendlerdeki Yazı

Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Aralık ayına yetiştirilmesi beklenen Adı Zehra dizisi fox TV ekranlarında yer alacak. Dizinin yönetmenliğini Taner Akvardar üsteleniyor. Senaryosunu yazan ekip ise Bekir Baran Sıtkı, Rana Namatlıoğlu ve Murat Emir Eren. Adı Zehra dizisi oyuncuları araında Zeynep Çamcı ve Alican Yücesoy var.

Fox TV Adı Zehra Dizisinin Konusu

Filmin fragmanının erkenden dönmeye başlamış olması televizyon izleyicisinin de dikkatlerini üzerine çekmesine neden oldu. Bu da Adı Zehra Dizisinin konusunun merak edilmesine neden oldu. Dizinin konusu ise şu şekilde Almanya’da tutucu bir aile yaşar bu ailenin 22 yaşında bir kızı vardır ve kızlarının adı da Zehra’dır. Zehra Frankfurt’ta yaşıyor aile yoksul ve sorumsuzdur.

Zehra’nın bu ailede başlayan hikâyesine İstanbullu ve varlıklı bir ailenin sırlarına vakıf olduğunda gelişmeye başlıyor. İstanbul’lu ailenin ise suçlarla dolu bir hayatı vardır.

Dizi hakkında merakınızı gidermemek adına şimdilik bu kadar paylaşım yapmak istedik ancak izlemeye başladığınız da sizin de ilginizi çekecek bölümler ortaya çıkacak.

FOX TV – ADI ZEHRA OYUNCULARI

Alican Yücesoy Kimdir?

alican yücesoy - Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Alican Yücesoy 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan başarılı bir oyuncu. Melisa Sözden ile evlidir. Daha önce Eyvah Eyvah filminden onu tanıyorduk ancak oynadığı dizilere baktığımız da ise Suskunlar, Şubat, İntikam, Bana Artık Hicran De gibi başarılı türk dizilerinde de onu görmüştük. En son Kördüğüm dizisinde Umut karakterini canlandırmıştı.

Zeynep Çamcı (Zehra) Kimdir?

zeynep çamcı - Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Bodrumda doğan genç oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü başarıyla bitirdik. Zeynep Çamcı Beni Böyle Sev dizisinde başrol oyuncusu olarak oynamış ve başarısını kanıtlamıştı. Bunun yanı sıra Emir’in Yolu, Leyla İle Mecnun ve Canımın İçi gibi başarılı dizilerde de boy gösterdi. Zeynep Çamcı en son Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakteriyle ekranlarla buluşmuştu.

İnanç Konukçu (Hikmet) Kimdir?

inan konukçu - Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

1985 yılında Ankara’ da doğmuş olan oyuncu Behzat Ç. Dizisinde hayalet karakterini canlandırıyordu. Daha öncesinde Leyla ile Mecnun ve Kaçak dizilerinde rol aldı.

Yeşim Ceren Bozoğlu Kimdir?

yeşim ceren bozoğlu - Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

1974 yılında Ankara’da doğmuş olan ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ile evli. Geniş aile dizisindeki domuşuk karakterinden onu hatırlayacaksınız.  Oyuncunun oynadığı diziler arasında Elde Var Hayat Bebek İşi, Canım Babam, Avrupa Yakası, Doktorlar ve O Hayat Benim gibi diziler var.

Hatice Aslan Kimdir?

hatice aslan - Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Ünlü oyuncu Hatice aslan birçok dizi ve film projesinde karşımıza çıkmıştı.  Ayrılsak da beraberiz dizisinde Mehveş rolünde oynuyordu. Son olarak ise Mayıs Kraliçesi dizisinde boy gösterdi. 53 yaşında olan usta oyuncu başarılı bir grafik sergiliyor.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Dizi kadro olarak güçlü geliyor hikaye olarakta gördüğüm kadarıyla başarılı güzel bir prodüksiyon ile yayına girerse bence reytingde uzun süre 1.cilikte göreceğiz.