1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Puhu ekranlarında ilgiyle beklenen dizilerden Fi Çi dizinin bu hafta neden yayınlanmadığı magazin dünyası gündeminde en çok konuşulan sorulardan birisi oldu. yayınlanmaya başlandığı andan itibaren adeta izlenme rekorları kuran dizinin saat kaçta yayınlanacağı ise merak konusu. Dizinin izlenme sayısına bakınca 100 milyon gibi bir rakamı görüyoruz. Dolayısıyla bu rakamda olan bir dizinin de yayınlanmaması izleyenlerin acaba sorusunu akıllarına getirdi.

Dizi aslında rekorlar kıran bir kitap olan Fi Çi Pi üçlemesinden yola çıkarak uyarlanmış. Son bölümden hatırlayanlar bilecektir ki Deniz geri dönmüş ve işler daha da karışmıştı. 4. Bölümde ise Duru’nun Afif rolünü almayışına tepkisi merak konusu olmuştu.

Dizinin toplamda 15 bölümü yayınlandı. Dizide geçmişte Can’ın sevgilisi ile özge görüşmüştür. Dizi ilk olarak Perşembe ve Cuma günlerinde yayınlanmaya başlanmıştı. Ancak 4. Bölüm şu anda meraklı bir şekilde bekleniyor.

Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman - Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Fİ DİZİSİ

Fİ 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Merak edilen sorunun yanıtını burada vermekten onur duyuyoruz ve dizinin 4. Blümü 8 Aralık 2017 olarak açıklandı. Akşam saat 21:00’de puhu ekranlarında olacak dizi tam 17 milyon kişi tarafından izlenilebildi.

Fİ DİZİSİ KADROSUNA YASEMİN ALLEN DAHİL OLDU

yasemin allen - Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizide oyuncu kadrosuna bakınca isim yapmış ünlüleri görebiliyoruz. Bu ünlü isimler arasında ise Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimler yer alıyor. İşte bu ünlü karmasının içerisine Yasemin Allen’de 3. Bölümden itibaren dahil oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti başlıklı makalemizde eşkiya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82.bölüm ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. Fi dizisi büyük bir ilgi ile sezon finali yapmıştı, tekrar büyük bir ilgi ile geri dönüyor.

  2. Yasemin Allen’inde kadroya katılması bu sezonun daha efsane geçeceğini gösteriyor, her sezon daha fazla ilgi çekecek gibi.

  3. Fi internet dizisi olmasına rağmen çok büyük ilgi gördü, ben başlarda bu kadar ilgi görmesini beklemiyordum doğrusu.

  4. fi dizisi ses getirdi lakin büyük patlama yapamadı bence.