1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Son iki sezondur Salı günleri prime time saatlere damgasını vurmayı başaran Kurtlar Vadisi Dizisinin yapım ekibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile de kendilerinden beklenen başarıyı yakalamış görünüyorlar. Sosyal medya ve dizi dünyasından da dizinin bir hayli meraklısı ve izleyicisi olduğunu görebiliyoruz. İnsanlar diziyi izleyebilmek adına Salı akşamlarını da boşaltmış durumdalar. Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz Son Bölüm Özetinde bu akşam yine beklenen gerçekleşti ve dizi heyecanını tüm kaldığı yerden devam ettirmeyi başardı. İnsanlar gelecek haftayı şimdiden merak ediyorlar.

İsterseniz sözü uzatmadan dizinin özetine geçelim. Geçtiğimiz hafta bilindiği üzere Hızır (Oktay Kaynarca) hastaneye gitmek için çıkmıştı. Hastanede Ünal’ın kendisini uyarması ve ona yarım etmek için cebine sıkıştırdığı tornavida sayesinde Hızır cezaevi aracı içerisinde Mürsel’in saldırısına karşı koydu ve onu aracın içerisinde öldürmeye çalıştı.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

 

Hızır’ın Mürsel’i öldürme girişimi başarısız oldu ancak Hızır’ında öfkesi iyice katlandı. Hatta kendisine bu saldırı ile ilgili yardım eden Ünal’ a bile tehdit savurmadan geçmedi. Yaşar ise cezaevinden dışarıdakilerin hayatlarını güven altına almak için çaba gösteriyor. Kimsesiz Yaşar dışarıdaki ekibinden almış olduğu bilgileri Tipi’nin etrafındakilere aktararak Mürsel konusunda daha faydalı olacaktır.

Kara bela Mürsel ölmeden hiç kimseye huzur yoktur. Bu arada kızının katillerini bulmayı kendisine amaç edinen Meryem ise bu hedefine ulaşabilmek için eylemlerini sürdürmeye devam ediyor. Meryem’in kızının katillerini bulabilmek adına Hızır Ali ile Selda’nın arasında bir nişan kıyılmasına izin verir ancak Hızır bu durum karşısında artık sabrını iyice taşırmıştır.

Bir önceki yazımız olan Vatanım Sensin' de önemli gelişme! başlıklı makalemizde vatanım sensin, vatanım sensin bitiyor mu ve vatanım sensin önemli gelişme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Eşkiya dünya’da kara bela mürsel ne zaman ölecek artık ya bir türlü başlarını rahat bırakmadı