1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pudra Hakkı Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pudra Hakkı Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi bilindiği üzere Kurtlar Vadisi dizisinden sonra aynı konuyu işleyen bir dizi. Ve yayınlandığı ilk günden itibaren gerek dizi oyuncuları, gerek dizi müzikleri gerekse heyecan verici sahneleriyle izleyicisinin gönlünde taht kurmayı başardı.

Dizi hakkında söylenecek çok şey var ancak diziyi takip edenlerin büyük bir bölümü de Oktay Kaynarca’nın oyunculuğundan etkilendiklerinden dolayı izliyorlar. Oktay Kaynarca ise dizi sonrasında hayran sayısını neredeyse üç dört kat daha artırmayı başardı.  Dizi ilk önceleri daha dar bir kadroyla devam ederken şu an ciddi anlamda bir ünlü oyuncu ile karşı karşıya.

Diziye katılan en son isim ise Pudra Hakkı isimli Atilla Olgaç. Aslında seyirciler Pudra Hakkı yani Atilla Olgaç’ ı Kurtlar Vadisindeki Kılıç karakteriyle tanıyorsunuz. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde İlhan Kansu isminde kötü bir karaktere can veren oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 09 Ocak Salı akşamında yayınlanacak olan yeni bölümüyle birlikte diziye merhaba diyor.

2 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pudra Hakkı Kimdir?

Dizinin en son bölümünü hatırlayanlar bileceklerdir ki Kara Mürsel ve Nevzat ölmüşlerdi ve şimdi onların yerine yeni güçlü düşmanların ortaya çıkması gerekiyordu. Atilla Olgaç (Pudra Hakkı) yine bu dizi içerisinde de kötü bir karakteri canlandıracak. Karakter ilk başlarda Hızır’ a yakın olmaya çalışarak onu kazanmak isteyecek ancak Pudra Hakkı’nın uyuşturucu ticareti yapıyor olması Hızır’ın ondan uzak durmasına neden olacak. Pudra Hakkı ise gelecek bölümlerde Hızır’ a ve çevresindekilere düşman olacak ve onları öldürmek isteyecek.

Atilla Olgaç (Pudra Hakkı) Kimdir?

Oyuncu 27 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek bölümünden mezun olmuş ve şirinler isimli çizgi filmde Gargamel karakterini seslendirmiştir. Atilla Olgaç’ın izleyiciler tarafından tanınması ise Kurtlar Vadisi dizisindeki Kılıç rolü sonrasında olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? başlıklı makalemizde çi dizisi, fi çi pi ve fi dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

100.0110
100.0Ortalama Puan
EDHO Dizisi hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşın...

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle her geçen gün izleyicisinin ilgisini çekmeye devam ediyor. En son bölümünde ise diziye dahil olan oyuncu Atilla Olgaç (Pudra Hakkı) diziye farklı bir heyecan getirecek.

  • 1
    100

Yorum Yap