1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? Salı gününün en çok merak edilen konu başlıklarından oldu. İzleyicileri uzun süreden bu yana ekran karşısına bağlayan ve her bölümünde de ayrı bir heyecanla sona eren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yine hiç beklenmedik bir son yapılmıştı. Dün akşam televizyon karşısına geçen ATV izleyicisi ise ekranda dizinin yerine Ziraat Türkiye Kupası maçını görünce hayal kırıklığına uğradı.

Aslına bakarsanız dizinin bu hafta yayınlanmayacağı konusunda ipucu verilmişti. Çünkü yeni bölümün fragmanı da yayına girmemişti.

Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 88. bölümü yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izleyenler şimdi yeni bölümün fragmanını bekliyorlar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna baktığımız zaman ise Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Mesut Akusta, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu ve Olgun Şimşek gibi usta isimler yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NEDEN YAYINLANMADI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu akşam ki bölümünün yayınlanmama nedeni ise İstanbulspor-Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçının ATV ekranlarından canlı olarak yayınlanması. Yeni bölüm ise 23 Ocak 2018 Salı günü izleyicisiyle buluşacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 87. BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin son bölümünde Ömer işlediği suçu itiraf ederek hapishaneye düşmüş ve orada zor günlerde onu bekliyordu. Oğlunun bu durumuna vicdan yapan Meryem ise oğlu ile ilgili kötü haberlere katlanmak zorundaydı.

 

Bir önceki yazımız olan Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde Kemer country, star tv ve ufak tefek cinayetler hakkında bilgiler verilmektedir.

100.0110
100.0Ortalama Puan
Değerlendirme

  • 1
    100

Yorum Yap