1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor

Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor

Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor

Eski ABD başkanlarının hayatları yeniden gözden geçirilmeye de başlandı. Bu anlamda eski ABD başkanı olan Ronald Reagan’ın hayatı da dizi olacak. Deadline ajansının yaptığı özel bir habere göre Reagan’ın hayatı mini bir dizi olarak izleyicisi ile buluşacak. USA Network’un dizinin çalışmaları ve hazırlıkları için harekete geçtiği bildiriliyor. Dizi ile ilgili olarak Reagan’ın kızı da senaryoya yardımcı olacak. Aynı aileden birisinin kaleme alması ise dizinin yürütülebilmesi noktasında oldukça önemli. Dizinin yapımcılığını David Rambo üstlenecek.

David Rambo’nun yazacağı senaryo da Reagan’ın da özel hayatına ve ailesi ile ilgili ayrıntılara yer verilecek. Gençlik yıllarından başlatılarak Hollywood’ a gelmesi ve arkasından nasıl başkan olduğu gibi süreçte izleyicisiyle buluşacak. Film yakın dönemi anlatıyor olması aslında bekleyen sayısının da bir hayli merak edilmesini sağlıyor. Bilindiği üzere Amerika Birleşik Devletleri başkanları her zaman ilgi odağı olmuş ve başkanlıklarının ardından da özel hayatları bir anlamda merak edilmiştir.

Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor - Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor

Çekilecek olan dizi ile birlikte aslında başkanların özel hayatları da bir anlamda irdelenmiş oluyor. Bugüne kadar dünya hiçbir zaman ABD başkanının özel hayatını yakından bir çembere almadı ve almayı da düşünmedi. Ancak siyasetteki rolleri her zaman ön planda tutuldu.

Dizi projesi şu an belli ve çekilecek gibi görünüyor ancak henüz isim belirlenmiş ya da açıklanmış değil.  Raonald Reagan’la ilgili bir başka proje ise History ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Rise of Reagan adlı yapım, kanalın ABD başkanlarını konu alan The Commanders antoloji serisi kapsamında yayınlanacak.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Ve En Çok İzlenen Yabancı Dizi Önerileri başlıklı makalemizde en çok izlenen yabancı diziler, gotham dizisi ve lucifer dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Bugüne kadar yap nasıl yönettiğini ve kararlarını gördük artık az da olsa özel hayatına gireceğiz, merakla beklemekteyim.

  2. Başarılı insanların hayatlarını okumak her zaman faydalı, artık dizilerde bu alanda önemli rol oynuyor başarılı insanların hayatını izlemek deneyim açısından önemli.

  3. Bu tür diziler bence artmalı, yani sadece abd başkanı değilde bilim adamlarının ve hayatta çok başarılı olmuş kişilerin dizileri olmalı.