1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Doğruluk Mu Cesaret Mi? Film İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Doğruluk Mu Cesaret Mi? Film İncelemesi

Doğruluk Mu Cesaret Mi? Film İncelemesi
1

Doğruluk Mu Cesaret Mi? adlı oyundan esinlenilerek fragmanıyla sinema severlerin büyük ölçüde beğeneceği bir yapım olarak kendini gösteriyor. Bir grup arkadaşın bu oyuna başlaması sonrasında başlarına gelen tehlikeli durumları ortaya koyan Doğruluk Mu Cesaret Mi? adlı film içerisinde var olan karakterler herhangi istenen bir şeyi yapmadıklarında ya da yalan söylediklerinde ölüm tehlikesi ile de karşılaşıyorlar. Oyunun ne kadar ölümcül bir biçimde olduğunu fark edecek olan arkadaş grubu aynı zamanda da hayatta kalabilmek için de mücadele içerisine yer alıyorlar.

Doğruluk Mu Cesaret Mi film - Doğruluk Mu Cesaret Mi? Film İncelemesi

Doğruluk Mu Cesaret Mi? Oyuncu Kadrosu

Korku ve gerilim türlerini içeren bir yapım olarak sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Doğruluk Mu Cesaret Mi?; oyuncu kadrosu içerisinde genç oyuncular barındırmasına rağmen etkili bir yapım olarak da kabul görebilecek seviyede yer alıyor. Doğruluk Mu Cesaret Mi? adlı film içerisinde Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane gibi isimler yer alarak korku dolu dakikaları seyircilere lanse etme konusunda yeterli sonuçları sağlayabilecek türde de performansları ile dikkat çekiyor. Doğruluk Mu Cesaret Mi? adlı oyun etrafında kurgulanan bu filmin içerisinde yer alan detaylar da yönetmen Jeff Wadlow tarafından başarılı bir biçimde sinema izleyici kitlesine aktarılıyor. Yakın zamanda vizyonda olacak olan bu filmi izlenebilir buluyor ve başarılı bir proje olduğunu da söyleyebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yüzüklerin Efendisi Film Konusu başlıklı makalemizde İki Kule Film Konusu, Kralın dönüşü film konusu ve Yüzük Kardeşliği Film Konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap