1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. Dip Dizi Oyuncuları ve Konusu
Trendlerdeki Yazı

Dip Dizi Oyuncuları ve Konusu

Dip Dizi Oyuncuları ve Konusu

Poyraz Karayel dizisi ile tüm dizi sevenlerin beğenisini kazanan İlker Kaleli’nin baş rolde yer almakta olduğu Dip dizisi, ilk bölümleri ile izleyenleriyle buluştu. İnternet üzerindeki kanallardan yayınlanan dizilerin çoğalması ile beraber Puhutv kanalında yeni bir dizi olarak Dip, son derece fazla izlenme sayılarına ulaşmayı da başardı.

TMC Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu ise Emre Özdür ve Başar Başaran birlikte üstlenmiştir. İlker Kaleli ile Neslihan Atagül’ün baş rolleri paylaşmış olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Olgun Toker, Berrak Tüzünataç ve Bülent Emin Yarar gibi daha birçok ünlü ve başarılı isim de yer almaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise Uygar Kutlu üstlenmektedir.  İlk bölümünün yüz binin üstünde izlenmesi ile beraber oldukça fazla beğenilen dizi, son yılların en iyi internet dizileri arasında yerini aldı.

Dip dizi - Dip Dizi Oyuncuları ve Konusu

 Dip Dizi Konusu

Dip dizisinin konusu da merak uyandırmaktadır. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmakta olan ve intihar girişiminde bulunan kişileri bu kararından vazgeçirmek için görev alan Sahir adında bir memur vardır. Günün birinde emniyete gelen ihbar üzerine Sahir, Bilge’yi bulur. Bilge bir bilim kadınıdır. Ancak hayatı sırlarla dolu ve gizemli bir kadındır. Sahir’in Bilge ile tanışmasıyla beraber, yeni ve tehlikeli bir dünyaya adım atması da bir olacaktır.

Ancak sırlar giderek çözülmek yerine, bu ikilinin birlikte devam ettiği yolda sürekli yeni sırlar ve yeni gizemler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Sahir ile Bilge ise bu adım attıkları dünyada, geçmiş gelecek demeden büyük savaşta almış oldukları yaraları beraber sarmaya çalışacaktır.

Bir önceki yazımız olan Türk Vampir Dizisi İsmi, Oyuncuları ve Konusu başlıklı makalemizde Türk vampir dizisi, Türk Vampir konulu dizi ve Yaşamayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap