1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

Yalan Dünya dizisinde Nurhayat karakteri ile televizyon izleyicisinin dikkatlerini üzerine çeken Gupse Özay hayranlarının karşısına 2.sini çektiği Deliha karakteriyle yeniden çıkmaya hazırlanıyor. İlk olarak 2014 yılında yazdığı ve başrolünde de kendisinin oynadığı Deliha filminde elde ettiği başarıyı devam ettirmeyi isteyen ünlü oyuncu Deliha 2 ile bunu sürdürmeyi hedefliyor.

Deliha ile 2014 yılında büyük başarı yakalamış olan oyuncunun yeni filmi 12 Ocak 2018 taihinde BKM’nin yapımcılığını üstlenmesiyle gösterime girecek.

Filmin yönetmenliğini ise Hakan Akgül yapıyor. Yönetmen daha öncesinde Berlin Kaplanı ve Eyvah Eyvah filmlerinin serisine imza atmıştı. Deliha 2 filminde aynı zamanda ünlü oyuncular yer alıyor. Filmin kadrosuna baktığımız da ise şu isimleri görebiliyoruz.

Deliha 2 Konusu

Filmde yapmış olduğu hataların dahi bir iyiliğe dönüştüğü anlatılan Deliha isimli Zeliha’nın gülümseten maceraları konu alınmış.

Deliha 2 Oyuncuları

Deliha 2 de Gupse Özay‘a Eda Ece, Derya Alabora, Aksel Bonfil, Esin Eden, Ali Çelik, Hülya Duyar, Mehmet Fatih Özkan, Özlem Akınözü, Mert Öner ve Mehmet Er eşlik ediyor.

Gupse Özay

gupse özay - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

Oyuncu 1984 yılında İzmir’de doğdu. Daha önceki oynadığı filmler arasında Deliha, Görümce, Küçük Esnaf, Tatlım Tatlım ve Arif V 216 gibi başarılı yapımlar var.

AKSEL BONFİL

barış arduç - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

ALİ ÇELİK

ali çelik - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

DERYA ALABORA

derya alabora - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

EDA ECE

eda ece - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

ESİN EDEN

esin eden - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

HÜLYA DUYAR

hülya duyar - Deliha 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ve Oyuncuları Kim?

Bir önceki yazımız olan Arif V 216 Vizyonda İzleyicisi İle Buluşuyor başlıklı makalemizde Arif v 216, Arif v 216 inceleme ve Arif v 216 oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

0.0110
0.0Ortalama Puan
Film hakkında değerlendirme yapınız.

Yorum Yap