1. Ana Sayfa
  2. Fragmanlar
  3. Çiçero Filminden İlk Fragman Geldi!
Trendlerdeki Yazı

Çiçero Filminden İlk Fragman Geldi!

Çiçero Filminden İlk Fragman Geldi!
Son olarak 46 Yok Olan dizisinde beraber çalışan yönetmen Serdar Akar ile usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu yeni bir film için bir arada. Filmden ilk fragman yayında.

Önceki zamanlar’da televizyon dizilerinin senaristi olarak karşımıza çıkan Ali Can Yaraş’ın senaryosunu kaleme alacağı, Serdar Akar’ın yönetmenlik koltuğun da oturacağı ve Erdal Beşikçioğlu’nun da başrolde yer alacağı ÇiçeroElyasa Bazna isimli ajanın hayatına odaklanacak. II. Dünya Savaşı sırasında Ankara’daki İngiliz konsolosluğunda görevli olan Bazna’nın Almanlar için ajanlık yaptığı söyleniyor, hatta kimilerine göre kendisi savaşın seyrini değiştiren isimlerden sadece biri.

Serdar Akar ve Erdal Beşikçioğlu’yu Bir Araya Getirecek Çiçero, 2019’da Vizyonda Olacak

Savaştan sonra 1962 yılında yayımlanan I was Cicero: In Collaboration with Hans Nogly isimli romanı yazan Elyasa Bazna, bu romanla arzuladığı üne iyiden iyiye kavuşurken onun hikayesi 1952 yapımı Five Fingers filmine konu olmuştu. Çekimleri bu yıl için de gerçekleştirilecek ve oyuncu kadrosunda birçok yabancı ismin yer alacağı söylenen Çiçero, roman ya da filmi kaynak olarak kullanacak mı bilemiyoruz.

erdal besikcioglu cicero 810x400 - Çiçero Filminden İlk Fragman Geldi!

Ayla ve Müslüm gibi popüler filmlerin yapımcılığını üstlenen Mustafa Uslu‘nun yapımcı olarak karşımıza çıkacağı Çiçero, 5 Ocak 2019‘da vizyonda olacak. Her ne kadar Ayla ile en azından eli yüzü düzgün bir gişe filmi ortaya koysa da basına verdiği ilginç demeçlerle dikkat çeken Uslu’nun bu yıl vizyona girecek Müslüm ve Çiçero’yla Ayla’dakine benzer bir başarı elde etmeyi amaçladığı ortada.

Her ne kadar yapımcısı ve yayınlanan kötü fragmanı nedeniyle mesafeli yaklaşsak da Serdar Akar ve Erdal Beşikçioğlu’nun projedeki varlığı bizleri umutlandırmaya yetiyor.

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki Filmler: Bordo Bereliler Afrin'de başlıklı makalemizde Bordo bereliler afrin'de, Çocuklar sana emanet ve Kayıp prenses hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap