1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Christopher Robin Filmi Vizyonda!

Christopher Robin Filmi Vizyonda!

Christopher Robin Filmi Vizyonda!

Çocukluk yıllarımızın en sevilen çizgi filmlerinden bir tanesi olan Winnie the Pooh’un farklı bir uyarlama ile beyaz perdeye uyarlanan filmi Christopher Robin vizyonda!

Winnie the Pooh çizgi filminin ana karakterlerinden bir tanesi olan Christopher Robin çocukluk yıllarında tanıştığı Pooh, Tigger, Rabbit ve Eeoyore ile yıllar sonra tekrar karşılaşır. Çocukluk yıllarını gerisinde bırakan ve artık yetişkin bir insan olan Christoper, 100 Hektar Orman’ındaki yaşadığı maceralardan artık fersah fersah uzaklardadır.

Çocukluk Yıllarımızın Sevimli Ayısı Pooh Beyaz Perdede!

İş ve aile yaşantısını bir dengeye oturtmakta zorlanan Christopher, bir iş görüşmesi nedeniyle ailesi ile birlikte çıkacağı yolculuğu kaçırır ve o esnada çok eskilerden bir dostu olan Winnie the Pooh ortaya çıkar ve eski dostu Christopher’ı ziyaret eder. Sevimli dostumuz Pooh’un yardıma ihtiyacı vardır ve bu sebeple Christopher’ın yanına gelir. Christopher eski dostunun ricasını kırmaz ve onunla birlikte 100 Hektar Ormanı’na gider. Bu ziyareti esnasında eski dostları onun da bir yardıma ihtiyacı olduğunu fark ederek yıllardır yaşadıkları ormandan çıkarak Christopher’ın peşinden giderler.

Ailecek hep birlikte izleyebileceğiniz filmde belki de bir zamanlar bizlerinde birer çocuk olduğunu ve kendimizi günlük hayata ve karmaşasına ne kadar kaptırdığımıza şahit olacaksınız. Film bir yönüyle çocukluk yıllarımızı hatırlatırken bir yandan da dostluk ve aile bağının ne denli önemli olduğunu bizlere aktarıyor.

Altın küre ödüllü oyuncu Ewan McGregor’un başrolünü aldığı filmde Hayley Atwell’in yanı sıra Mark Gatiss ve Mark Gatiss gibi isimler rol alıyor. Düşler Ülkesi, Quantum of Solace ve Dünya Savaşı Z gibi filmlerle tanıdığımız Marc Foster yönetmen koltuğunda bulunuyor. Film geçtiğimiz Cuma günü vizyona girdi ve yaklaşık 3 hafta boyunca beyaz perde de boy gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Sinema Tarihinin En İyi 10 Kült Filmi [Liste] başlıklı makalemizde En İyi 10 Kült Film, Kült Filmler ve Yabancı Film Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap