İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Cem Yılmaz’ın Çekeceği Karakomik Filmlerinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!
Trendlerdeki Yazı

Cem Yılmaz’ın Çekeceği Karakomik Filmlerinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Cem Yılmaz’ın Çekeceği Karakomik Filmlerinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve gişede 5 milyon izleyiciye ulaşan “Arif V 2016” filminin ardından Cem Yılmaz 2 yeni filmle 2019’da da bizleri güldürecek gibi duruyor.

2 farklı hikayenin yer alacağı açıklanan filmlerin vizyon tarihide belli oldu. Karakomik filmler başlığı altında ilk olarak 2Arada ve Kaçamak filmleri gelecek yıl vizyona girecek. Filmlerin okuma provalarının başladığını belirten Cem Yılmaz 2 film içinde oyuncu kadrosunu açıkladı. Filmlerde Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Cem Davran, Nilperi Şahinkaya, Necip Memili ve Cem Yılmaz’ın kardeşi Can Yılmaz rol alacak.

Karakomik Filmler 2019 Yılında Vizyona Girecek!

karakomik filmler

2Arada ve Kaçamak filmler 18 Ocak ve 15 Mart tarihlerinde beyaz perdede olacak. Yapımcılığını Cem Yılmaz’ın üstlendiği bu iki filmin konuları net olarak açıklanmadı. Gelecek aylarda filmler ile ilgili daha detaylı bilginin aktarılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Ben Affleck ve Matt Damon Yıllar Sonra Tekrar Aynı Filmde Yer Alacak! başlıklı makalemizde Ben Affleck, Jarome Jacobson ve Matt Damon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap