1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Filmler
  3. Captain America Sahnesi Ant-Man and the Wasp Filminden Son Anda Çıkarılmış!

Captain America Sahnesi Ant-Man and the Wasp Filminden Son Anda Çıkarılmış!

Captain America Sahnesi Ant-Man and the Wasp Filminden Son Anda Çıkarılmış!

Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren Ant-Man and the Wasp filminin finali Avengers 4’e bağlanarak izleyici de büyük bir heyecana sebep olmuştu! Gelen son haberlere göre filmde yer alması gereken Captain America sahnesi son anda çıkarılmış!

2018 yılı itibari ile beyaz perdede yayımlanan son Marvel filmi olan Ant-Man and the Wasp genel olarak kendi evrenine odaklanarak aslında pekte Avengers serisi ile bağlantısı bulunmuyordu. Filmde bulunan bonus sahnesi ile filmde dikkatler bir anda Avengers’a çevrildi. Özellikle Captain America’nın film yayımlanmadan önce filmde kısa da olsa görülmesi bekleniyordu. Ancak son anda yapılan değişiklikler neticesinde filmden Captain America sahnesi çıkarılmış ve Steve Rogers filmde yer alamamıştı.

Gözler Captain Marvel ve Avengers 4’e Çevrildi!

Ant-Man and the Wasp filmi ile bu yılki Marvel filmleri de bitmiş oldu. Ant-Man filminin ardından Marvel hayranları gelecek yıl vizyona girecek filmlere odaklanmaya başladı. Marvel evreninin en çok beklenen solo filmlerinden bir tanesi olan Captain Marvel filmi gelecek yıl 8 Mart Dünya Kadınlar gününde vizyona girecek.

Avengers: İnfinity War filmden sonra gelecek olan Avengers 4 filmine ön ayak olacak Captain Marvel filminde Marvel evreni ile ilgili birçok soruya da yanıt bulabileceğiz. Captain Marvel’ın etkisi daha dimağımızdan geçmeden hemen ardından Mayıs ayında Avengers 4 filmi vizyona girecek. Avengers: İnfinity War filmi ile gişe rekorları kıran Marvel’ın bu filmle kendi rekorunu egale etmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Gelmiş Geçmiş En Yüksek Bütçeli Filmler başlıklı makalemizde Avengers: Age of Ultron, Justice League ve Pirates of the Caribbean: At World’s End hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap