1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Bu Nasıl Aile! : İnceleme, Öneri

Bu Nasıl Aile! : İnceleme, Öneri

Bu Nasıl Aile! : İnceleme, Öneri

Jennifer aniston, jason sudeikis ve emma roberts’ın başrol oynadığı, 2013’te gösterime giren film, günümüzde izlenilebilirliğini hala koruyor.

Komedi filmlerinden tek beklentimiz esprilerin yerinde olması ve güldürmesidir.Bu bir komedi filmi için yeterlidir. Bir başyapıt izlemeyeceğimizi bilerek başlarız izlemeye ve filmin sonunda hala gülmeye devam ediyorsak, o film tavsiye edilir. Ve bu film siz değerli okurlarıma tavsiye edebileceğim türde bir film.

“Bu Nasıl Aile!, konusuyla, 2 saatlik süre boyunca kesintisiz kahkaha vadediyor. Uyuşturucu satıcısı olan David’in, borçlarını kapatmak ve başındaki belayı defetmek için kaçakçılığa bulaşmasını ele alıyor. Meksika’dan ABD’ye yüklü miktarda uyuşturucu taşıma işini ele alan ailenin babası, bu işi dikkat çekmeden yapabilmek için ailenin diğer fertlerini de alıyor yanına. Ailenin üyelerinin bir striptizci, biri başını evden pek çıkarmayan 18 yaşında bir bakir canlandırıyor. Uyuşturucudan yapılmış yapay bebek LeBron’u da unutmamamız lazım. İşte bu tam olarak Miller Ailesi!

bu nasil aile  tek parca full hd 720p izle 739 - Bu Nasıl Aile! : İnceleme, Öneri

We Are The Millers bir yol komedisi olarak, Little Miss Sunshine’ın Hollywood versiyonu sayılabilir. Öyle sevgi dolu bir aile filmi değil fakat komik ve güldürmeyi film sonuna kadar başaran bir film.

Jennifer Aniston’ı Friends dizisindeki Rachel Green rolüyle tanımıştık. Sonrasında birçok filmde rol almış olmasına rağmen sanki o hala Monica’nın ev arkadaşı, moda tutkunu gencecik Rachel gibi. Filmin afişinde adını görünce Friends’deki gibi bir enerji bekliyorsunuz ama artık 45’ine merdiven dayamış olan Jennifer Aniston, maalesef eskisi gibi değil.

Zekice hazırlanan bir film değil açıkçası fakat çoğu komedi filminde olduğu gibi bu filmde de mantık aramak pek mantıklı olmayacak. Bu nasıl aile, Sonu daha başından belli olan filmlerden biri. Ama yine de beklenenden daha fazlasını veriyor izleyiciye. Espiriler bi hayli basit ama buna rağmen izleyiciyi güldürüyor. Recep İvedik, Kutsal Damacana, Kolpaçino gibi filmlerle kaba komedinin dibini gördük zaten. We Are The Millers, Türk izleyicilere bazı sahneler dışında pek ağır gelmeyecek.

bu nasıl aile ile ilgili görsel sonucu

Kullanıcı yorumlarına bakarsak, film dünya genelinde oldukça beğenilmiş. Ve aralarında oscar adayı olmasını isteyenler dahi var. Editör olarak benden 10 üzerinden 10 alan bir film. İzleyecek olanlara iyi seyirler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Ev Hapsi-Housebound Filmi başlıklı makalemizde Gerilim Filmi Önerileri, Gerilim Filmleri ve korku filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap