1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Bu Hafta Vizyona Giren Yeni Filmler
Trendlerdeki Yazı

Bu Hafta Vizyona Giren Yeni Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Yeni Filmler

Bu hafta dört tanesi yerli altı tanesi yabancı olmak üzere 10 film vizyona girdi. Yerli yapımlarda Oflu Hoca Trakya’da ön plana çıkarken, yabancı yapımlarda ise Sessiz Bir Yer(A Quiet Place) ve Rampage: Büyük Yıkım filmleri adından söz ettirdi.

 Oflu Hoca Macera Peşinde

   Bu hafta vizyon filmleri arsında en göze çarpan Oflu Hoca Trakya’da filmi oldu. Oflu Hoca serisinin üçüncü filmi olarak vizyona giren filmde Oflu Hoca’nın başkanlığını yaptığı Doğanspor için futbolcu transfer etme niyetiyle Lüleburgaz’a gelmesiyle başından geçen komik olaylar anlatılıyor. Yönetmenliğini Adem Kılıç ve Serkan Karaaslan’ın üstlendiği filmin başrolünde serinin önceki filmlerinde başrol oynayan Çetin Altay yer almaktadır.

 Genlerle Oynamayın

   Yabancı yapımlardan bu hafta vizyona giren Rampage: Büyük Yıkım, küçüklüğünden beridir ilgilendiği gorilin genetik deneyin yanlış sonuçlanmasıyla büyük bir tehdit haline gelmesini ve insanlık için tehlike haline gelmesi işleniyor. Gorille ilgilenen primatolog Davis Okoye’nin hem gorili hem de dünyayı kurtarma adına büyük çaba göstermesi anlatılıyor. Aynı isimli oyundan vizyona uyarlanan filmin yönetmen koltuğuna Brad Peyton oturmaktadır. Filmin başrolünde ise Dwayne Johnson yer almaktadır.

 Konuşursan Ölürsün

   Bu haftanın korku-gerilim türündeki yapımlarından olan Sessiz Bir Yer(A Quiet Place), dört kişilik bir ailenin, öldürdüğü kişileri sesle bulan gizemli yaratıklarla mücadelesi anlatılıyor. Yönetmenliğini John Krasinski’nin yaptığı başrolünde Emily Blunt yer alıyor.

Animasyon Alternatifli Bir Hafta

   Bu hafta bir animasyon filmi ve seyircilerle buluştu. Oscar’lı yönetmen Nick Park’ın yönetmenliğini yaptığı Taş Devri Firarda (Early Man), yaşamlarını sürdükleri vadi Lord Nooth tarafından ele geçirilen Taş Devri kabilesinin ve kabilesini bu beladan kurtarmaya azimli Dug’ın hikâyesi anlatılıyor.

 

 Vizyona Giren Diğer Filmler

   Arada, Eğreti Gelin Ladik, Kardeşim İçin Der’a, Muhteşem Kadın (Una Mujer Fantastica), Vahşiler (Hostiles) ve Zamanın Sınırında (Rubezh) filmleri de bu hafta vizyona girdi.

Bir önceki yazımız olan 20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler başlıklı makalemizde 20 Nisan 2018 vizyona girecek filmler, 20 Nisan'da hangi filmler vizyona girecek ve Bu hafta vizyonda ne var hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap