1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

2018 yılının gelmesiyle birlikte yeni filmlerde vizyona girmeye başladı. Bu filmler arasında en çok dikkatleri üzerine çeken filmlerin yanı sıra hiç fark edilmeden vizyondan kalkan filmlerde bulunuyor. Bu makalemizde Ocak ayının üçüncü haftasında vizyona girecek olan filmlere yer vermek istedik.

Rüzgar

Rüzgar halik Sezai ile Belçim Bilgin’in başrollerini paylaşmış olduğu film. Filmin yönetmenliğini ise Volkan Girgin üstlenmiş. Filmde oynayanlar arasında Ataberk Mutlu, Nebil Sayın ve Cezmi Baskın rol alıyor. Film romantik komedi türünde.

Umut Avcıları

Dört arkadaşın zengin olma yolunda yaşadıkları maceraları konu alan “Umut Avcıları” filminin yönetmen koltuğunda İlker Çavga oturuyor. Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Furkan Tezcan, Haydar Zeytünlü, Turgut Güneş, Kenan Balık ve Belit Şentürk yer alıyor.

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler - Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

 

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Sosyal medyada paylaştığı görüntülerle dikkati çeken Enes Batur’un senaristliğini üstlendiği ilk sinema filmi “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?”nin yönetmenliğini Kamil Çetin gerçekleştirdi.

Hakaret

Venedik Film Festivali”nde yapan “Hakaret” adlı filmin yönetmenliğini, Ziad Doueiri üstlendi.Filmde Lübnan’da siyasetten yargı sistemine uzanan ve derin bir toplumsal eleştiri getiren bir dramı anlatıyor.

Aman Doktor

Cömert, kendinden emin, tahmin edilemez ve özgür ruhlu “Djam” adlı kızın yeni insanlar ve yeni paylaşımların odağında olduğu bir yolculuğu konu ediniyor. Dram türündeki Fransa yapımı film.

Coco

Disney Pixar’ın yeni aile filmi “Coco”, 12 yaşındaki Miguel’in ölüler diyarına macerasını anlatıyor.

Bir önceki yazımız olan Harley Quinn Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor başlıklı makalemizde Harley Quinn, Harley Quinn dönüş tarihi ve Harley Quinn geri dönüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap