1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. Bizim Hikaye Dizisi İncelemesi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu
Trendlerdeki Yazı

Bizim Hikaye Dizisi İncelemesi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

Bizim Hikaye Dizisi İncelemesi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye, oyuncu kadrosu ve konusu ile pek çok izleyicinin ilgi gösterdiği diziler arasında yer almaktadır. Başladığı günden beri pek çok kişiyi ekrana kilitleyen dizi, sağlam oyuncu kadrosu ile de ilgi toplamaya devam etmektedir.

Bizim Hikaye Oyuncuları

Pek çok izleyicinin yakından takip ettiği dizinin baş rollerinde; Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi ve Mehmet Can Mincinozlu yer almaktadır. Sağlam oyuncu kadrosu ile ön planda olan dizinin konusu da izleyicilerin ilgisini çekmektedir.

Bizim Hikaye Konusu

Bizim Hikaye dizisinde 6 kardeşin yaşam mücadelesi anlatılırken aşk üzerine kurulu olan ilişkilere de değinilmektedir. 5 kardeşine annelik yapmaya çalışan ve onların her sorunu ile ilgilenen Filiz (Hazal Kaya) gerçek adı Savaş olan Barış ile karşılaşmakta ve aralarında bir aşk ilişkisi başlamaktadır. Daha önceden araba hırsızlığı yapan Barış ise artık bu işleri bırakmıştır ve Filiz’e kötü biri olmadığını kanıtlamaya çalışmaktadır. 6 kardeşin babaları olan Fikri(Reha Özcan) ise tam bir alkoliktir ve çocukları ile ilgilenmek yerine tüm vaktini sağda solda geçirmektedir. Çocukların anneleri ise başka bir adam ile birlikte kaçmış ve çocuklarını babaları ile yalnız bırakmıştır. Uzun yıllardan beri yaşamla mücadele eden kardeşlerin hayatı ise Barış’la karşılaştıktan sonra büyük bir değişime tanık olmuştur.

Bir önceki yazımız olan 2017 2018 Yüksek İzlenme Oranına Sahip Türk Dizileri Ve Filmleri başlıklı makalemizde Reytingi yüksek diziler, Reytingi yüksek filmler ve Türk dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap