1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Bir Nefes Ötede Film Konusu ve Oyuncuları

Bir Nefes Ötede Film Konusu ve Oyuncuları

Bir Nefes Ötede Film Konusu ve Oyuncuları

27 Nisan’da vizyona giren filmler arasında yer alan Bir Nefes Ötede, bilim kurgu hayranlarını beyazperdede toplamaktadır. Son derece heyecanlı ve gerilim dolu bir konuya ev sahipliği yapan Fransız filminin oyuncu kadrosunda Romain Duris, Olga Kurylenko, Fantine Harduin, Michel Robin, Anna Gaylor gibi Fransa sinemasının ünlü ve başarılı isimleri yer almaktadır.

Bir Nefes Ötede filminin yönetmeni olarak ise ünlü Kanadalı yönetmen ve Versailles filmi ile son derece beğenilen Dainel Roby ön plana çıkmaktadır. Film vizyona girmesinin hemen ardından oldukça büyük bir izleyen kitlesine ulaşmayı başardı. Oyuncu kadrosunun yanı sıra konusu da bilim kurgu sevenleri sinemaya yönlendirmektedir.

Bir Nefes Ötede - Bir Nefes Ötede Film Konusu ve Oyuncuları

Bir Nefes Ötede Konusu

Garip ve ölümcül bir sisin tüm Paris’i etkisi altına almasının ardından yaşanılanların anlatılmakta olduğu Bir Nefes Ötede filminde olaylar karşısında ne yapacaklarını bilemeyen insanlar, hayatta kalmak için apartmanların üst katlarına çıkarlar. Ancak sisin etkisi altına aldığı şehirde ne elektrik, ne de su vardır. Ayrıca yiyecek stokları da bitmiştir ve nasıl hayatta kalacaklarını kara kara düşünmeye başlarlar.

Olayların ortasında kalan bir çift ise kendilerini ve kızlarını korumak, yaşamlarına devam etmek için de çabalamaya başlarlar. Felaketin derecesi her geçen gün artmakta ve zaman geçtikçe bazı farklı durumlar da ortaya çıkmaya başlamaktadır. Apartmanın üst katına sığınan insanlara yardım edebilecek kimse de yoktur. Tek çareleri bu felaketten kurtulmak için sisin içerisine karışmak ve şanslarını denemektir.

Bir önceki yazımız olan İlişki Durumu: Açık İlişki Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu başlıklı makalemizde 20 Nisan vizyona giren filmler, İlişki Durumu: Açık İlişki filminin konusu ve İlişki Durumu: Açık İlişki Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap