1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Better Call Saul 4.Sezonu ile Geri Döndü!
Trendlerdeki Yazı

Better Call Saul 4.Sezonu ile Geri Döndü!

Better Call Saul 4.Sezonu ile Geri Döndü!

Televizyon tarihinin en renkli ve uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan Breaking Bad’in spin off’u olarak yayımlanmaya başlanan Better Call Saul dizisi 4.sezonla kaldığı yerden devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon finali ile birlikte akıllarda birçok soru işareti bırakan dizi yeni sezonla birlikte bizleri yepyeni maceralara sürükleyecek gibi duruyor. Yeni sezonun ilk bölümü geçtiğimiz pazartesi günü AMC ekranlarında yayımlandı. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan dizide birçok karmaşık olay bizleri bekliyor.

3.Sezon finalinde Chuck, tüm evi ateşe vererek intihar girişiminde bulunmuş ve dizi tam olarak burada sezon finaline girmişti. Yeni sezonla birlikte yaşanan olaylara tanıklık ediyoruz ve son sezonda yaşanan birçok olaya tekrar göz atma şansı buluyoruz.

Konu olarak Breaking Bad evreninde Saul Goodman olarak tanıdığımız avukatımızın nasıl Saul’a dönüştüğünü hikaye alan dizide ana karakterimiz Jimmy’nin avukatlık kariyerine tutunmasını ve zamanla nasıl masumane ve bir o kadar yasal hayatından koparak Saul’a dönüştüğüne tanık olacağız. Dizinin Breaking Bad’in ilk sezondaki konularına kadar bağlanması bekleniyor. Bu çerçevede Breaking Bad’den tanıdığımız birçok karakter ile dizinin bu yeni sezonunda karşılaşabiliriz.

Better Call Saul 5.Sezonla Birlikte Bize Veda Edecek!

Dizinin tıpkı Breaking Bad gibi toplam 5 sezon sürmesi planlanıyor. Her sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi gelecek yıl final yaparak izleyiciye veda edecek. Dizi yapımcılarının başka bir proje ile karşımıza çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

4.Sezon Fragmanı

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead 9.Sezon Fragmanı Geldi! başlıklı makalemizde The Walking Dead, The Walking Dead 9.Sezon ve TWD hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap