1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Başlat Ready Player One Filmi İncelemesi ve Oyuncu Kadrosu
Trendlerdeki Yazı

Başlat Ready Player One Filmi İncelemesi ve Oyuncu Kadrosu

Başlat Ready Player One Filmi İncelemesi ve Oyuncu Kadrosu

Vizyona girdiği tarihten itibaren yoğun bir izleyici kitlesi ile göz önüne çıkan, yönetmenliğini başarılı yönetmen Steven Spielberg’ün üstlenmekte olduğu, ABD yapımı bilim kurgu ve aksiyon türünde Başlat Ready Player One filmi, oldukça fazla beğenilmiştir. Filmde Wade Watts, ailesini küçük yaşta kaybetmiştir. Keşfetmiş olduğu The Oasis adındaki bir oyun evreninde kendini huzurda hissetmektedir. Gerçek dünyada yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulmak için oldukça eğlenceli bir yol olarak gördüğü bu oyunun kurucusu ise bir milyonerdir.

Oyunun kurucusu, evren içerisinde bilinmeyen bir yere anahtar saklamıştır. Bu anahtarı bulana öldüğünde tüm servetini ve oyunun kontrolünü bırakmayı teklif etmiştir. Kahramanımız Wade de bu macera dolu hazine avına katılmıştır. Ancak bir süre sonra oyun evreninde yer alan oyuncular bu anahtarı bulabilmek için her şeyi yapmayı göze alacak ve The Oasis oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabet ortamına dönüşecektir.

Başlat Ready Player One 1 - Başlat Ready Player One Filmi İncelemesi ve Oyuncu Kadrosu

Başlat Ready Player One Oyuncu Kadrosunda Yer Alan İsimler

Başlat Ready Player One filminin başrollerinde Friday’s Child, X-Men: Dark Phoenix, The Yellow Birds gibi filmlerde almış olduğu rollerle etkilemeyi başaran genç oyuncu Tye Sheridan; Ben, Earl ve Ölen Kız, Bates Motel, Sinyal, Ölüm Alfabesi gibi başarılı yapımlarda ismini duyuran genç ve güzel oyuncu Olivia Cooke ve Casuslar Köprüsü, Dunkirk, Anonim gibi çok beğenilen yapımlarda da yer alan başarılı oyuncu Mark Rylance gibi isimler yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pasifik Savaşı 2; İsyan Filminin Oyuncu Kadrosu Ve İncelemesi başlıklı makalemizde pasific savaşı 2, pasifik savaşı 2 ve pasifik savaşı 2 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap