1. Ana Sayfa
  2. Türk Diziler
  3. Bahtiyar Ölmez’in Yeni Bölümünde Bahtiyara Büyük Şok

Bahtiyar Ölmez’in Yeni Bölümünde Bahtiyara Büyük Şok

Bahtiyar Ölmez’in Yeni Bölümünde Bahtiyara Büyük Şok

ATV’nin sevilen dizilerinden olmayı başarmış olan Bahtiyar Ölmez yayınladığı yeni fragman sayesinde yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bahtiyar Ölmez dizisinde iki ayrı karakteri canlandıran usta oyuncu Yetkin Dikinciler 2. Bölümde yeni hayatına merhaba dedi. Dizinin yayınlanması ile birlikte merakların da giderek üstünün örtülmeye başladığı yeni bölümde Bahtiyar yeni hayatına başlarken büyük bir şoka giriyor.

ikinci bölümde bahtiyar yeni evinde ve karısının karşına çıkmıştı. Ancak yeni adım attığı evinde hiç ummadığı bir sürprizle karşılaştı. Çünkü daha önce bir kez gördüğü ve ilk görüşte de aşık olduğu Aylin karakteri tam olarak karşısında ve yeni hayatında da onun karısıdır. Ancak dizinin ilerleyen zamanı içerisinde Aylin’le Rıfat yani Bahtiyar arasındaki bu evliliğinde sahte bir evlilik olduğu ortaya çıkıyor. Bahtiyar bölümün başında bu durumun farkında değildir ve gerçek karısıymış gibi hareket eder. Yeni hayatında Rıfat olan karakter eşine sevgi dolu bir şekilde yanaşmaya çalışsa da Aylin onun bu durumundan rahatsızdır. Hatta onun bu yaklaşımı Rıfat’ın kimliğini de neredeyse deşifre etmesine olanak sağlayacaktır.

bahtiyar - Bahtiyar Ölmez’in Yeni Bölümünde Bahtiyara Büyük Şok
Bahtiyar Ölmez

Aylin’in babası İstanbul’un ünlü kabadayısıdır ve oldukça belalıdır. Baba Aytekin 2. Bölümde Bahtiyar’a hesap sormak için gelmiş olsa da aslında durum karşısında o da ne olduğunu çok kestiremeyecek ve Rıfat’ın anlamsız hareket ve tavırlarına karşı kafası karışacaktır.

bahtiyar ölmez - Bahtiyar Ölmez’in Yeni Bölümünde Bahtiyara Büyük Şok

Bazen bir insanın hayatı beklenmedik bir anda ve beklenmedik bir şekilde kökten değişebilir ve insan ne olduğunu anlamaz bile. İşte Bahtiyar Ölmez’in hayatı da bu anlamda neye uğradığını anlamadan Rıfat karakterine bürünen bir adamın yaşadığı komik olayları anlatıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Fox Tv Adı Zehra Dizisi Konusu ve Oyuncuları başlıklı makalemizde adı zehra, adı zehra 1.bölüm ve adı zehra dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Yeni hayatında aşık olduğu kişinin karısı olması şansmı kadermi bilemiyorum ama çok sağlam bir hikaye ile ekranlara geliyor.