1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Avatar 2’de Kate Winslet’İn Rolünün Detayları Belli Oldu
Trendlerdeki Yazı

Avatar 2’de Kate Winslet’İn Rolünün Detayları Belli Oldu

Avatar 2’de Kate Winslet’İn Rolünün Detayları Belli Oldu

Avatar filmini sanıyorum izlemeyen yok son dönemde animasyonla gerçeğin birleştirilmiş olduğu ve bu kadar fazla beğenilen başka bir yapıt daha yok. Şimdi Avatar 2’nin hazırlıkları da artık tamamlandı. Buna göre Avatar2’de Kate Winslet’in canlandıracağı rolün detayları da belli oldu. Ünlü oyuncunun bilindiği üzere tam 6 Oscar adaylığı var ve Okuyucu filminde de oscar’ı kucaklamıştı.

Kimi Canlandıracak?

Avatar’ın geçmiş rakamlarına bakarsanız  2 milyar 788 milyon dolarlık bir gişesi bulunuyor. Bu da dünyada gelmiş geçmiş en yüksek gişe getirisi olan film demek. Dolayısıyla filmin devamının gelmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Serinin devamında ise güzel oyuncu Ronal karakterine hayat verecek. Ancak karakterin nasıl olduğu da henüz açıklanmamıştır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan James Cameron geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajda merakları gidererek yıldız oyuncunun karakteri hakkında açıklamalarda bulundu.

kate winsled - Avatar 2’de Kate Winslet’İn Rolünün Detayları Belli Oldu
Kate Winslet

Kate Winslet’in film içerisinde kilit bir role sahip olduğunu ve bundan dolayı da oldukça heyecanlandığını söyledi. Bunu provalar sırasında görebiliyordum. Ve Kate film için yaratmış olduğumuz dünyayı gördüğünde çok şaşırdı dedi. Gelelim yıldız oyuncunun karakterine Ronal su altında yaşayan ve Metkayina halkından birisi olacak.

Yönetmen oyuncunun kendisinden bir ricada bulunduğunu ve su altı çekimleri sırasında oynatılmamasını istediğini bunu da yönetmen olarak kendisinin kabul ettiğini söyledi. Ancak oyuncu film için serbest dalış öğrenecek.

avatar - Avatar 2’de Kate Winslet’İn Rolünün Detayları Belli Oldu

Avatar serisi gelecek film dünyası için bir hayli heyecan verici ve filmin yeni serilerinin gelmeye de devam edeceği tahmin ediliyor. Hatta yeni serilerin şu an teori aşamasında olduğunu da söyleyebiliriz. Ama beklenen gişe rakamları yakalanmazsa elbette 4-5 gibi seriler çekilmeyebilir.

Bir önceki yazımız olan Son Çıkan Türk Filmlerinden Haberler başlıklı makalemizde ayla filmi, buğday filmi hakkında ve son çıkan filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Avatar rekorluk bir gişe ile sahnelere geldi, çok büyük bir kitle avatar 2 yi beklemekte buna bende dahilim bakalım geldiği ilk gün sinemada olacağım.

  2. Avatar ilk filminde neredeyse 3 milyarlık bir gişe rekoru kırmıştı, içimden bir his avatar 2 de daha fazla gişe rekorları kırılacak gibime geliyor.

  3. Avatar izleyipte etkisi altında kaldığım sayılı filmlerden birisi, ikincisindede çok başarılı bir yapıt olarak gelirse bu sefer daha çok oscar ve rekor alacağı kesin.