1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Ailecek Şaşkınız Konusu ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Ailecek Şaşkınız Konusu ve İncelemesi

Ailecek Şaşkınız Konusu ve İncelemesi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin oldukça güzel bir iş çıkartmış olduğu Ailecek Şaşkınız filmi romantik, komedi konusu ile izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Film bir iş adamının oğlu olan Ferhat ve onun en yakın arkadaşı Gökhan etrafında dönmektedir.

5a9d401e2269a21ce84c3604 - Ailecek Şaşkınız Konusu ve İncelemesi

Ferhat, babasının şirketinin başına geçmiş ve oldukça gaddar bir şekilde çalışanları ile iletişim kurmaktadır. Gökhan ise şirketin finans müdürüdür. Gökhan, Ferhat’ın çocukluğundan beri en yakın arkadaşıdır. Birlikte çok macera atlatmışlardır ve babasının şirketini de yine beraber yönetmektedirler. Şirketin katılmış olduğu proje için canla başla çalışan bu ikili, projenin görüşmesi yaklaştıkça daha da stres altına girmektedir.

Rakiplerini yenebilmek için son derece itina ile çalışmaktadırlar. Bir gece sabaha kadar çalışma kararı alırlar ve tam bu sırada eve hırsız girer. Polis memuru Elif ise hırsızı yakalamak için eve girer. Ferhat, Elif’i görür görmez gönlünü kaptırmıştır. İşte bu andan itibaren de Ferhat ile Gökhan’ı ardı arkası kesilmeyen komik olaylar zinciri takip edecektir.

Ailecek Şaşkınız Filmi Rekor Kırdı!

Çekimlerinin ofis sahnelerinin Bursa Nilüfer’de özel bir şirkette çekildiği, geriye kalan sahnelerin tümünün Tirilye’de çekilmiş olduğu Ailecek Şaşkınız filmi, vizyona girmiş olduğu ilk üç günde 680 bin 409 kişi tarafından izlenmesi ile rekora imza attı. 4 haftanın sonunda ise 2.954.693 izleyen sayısına ulaşarak Türk sinemasının en çok izlenen filmleri arasında yerini aldı.

 

Bir önceki yazımız olan Çiçero Filminden İlk Fragman Geldi! başlıklı makalemizde filminden, fragman ve geldi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap