1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Ailecek Şaşkınız Fragmanı Yayınlandı

Ailecek Şaşkınız Fragmanı Yayınlandı

Ailecek Şaşkınız Fragmanı Yayınlandı
1

Son yılların hem dizi hem de beyaz perde ekranlarında birlikte rol alan komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir yine bir komedi filmi için bir araya geldiler. Hem senaristliğini hem de yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı Ailecek Şaşkını filminin fragmanı ve gösterim tarihi yayınlandı. Film 2 Mart 2018 tarihinde beyaz perdede seyirci ile buluşacak. Daha önce Çalgı  Çengi, Düğün Dernek gibi sinemanın güldüren komedi filmlerinde ve dizi olarak Üsküdar’a Giderken, Kardeş Payı, İşler Güçler gibi yapımlarda bir araya gelen ekip yine çok güldürecek bir film hazırlamışa benziyorlar. Ayrıca filmin kadrosu ise oldukça başarılı oyunculardan oluşuyor.

Filmin kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Cengiz Bozkurt, Saadet Işıl Aksoy, Günay Karacaoğlu gibi uzun süredir ekranlarda sevilerek izlenen oyuncular yer alıyor. Toplamda 1 saat 48 dakika sürecek filmin gösterim tarihi ise 2 Mart 2018 olarak belirlendi.

Ailecek Şaşkınız Film Konusu

Ferhat oldukça zengin bir ailenin çocuğudur. Babasının şirketinde CEO olarak göreve başladığı andan itibaren oldukça sert mizacıyla çalışanlarını daha fazla çalışmaya zorlayan bir yöneticidir. Babasını şirketten gönderdiğini iddia etse de baba oğul arasında çok dramatik bir ilişki vardır. Babası, Ferhat’ı oğlu gibi görüp sevememektedir. Aynı şirketin Finans Müdürü Gökhan ise Ferhat’ın çocukluktan arkadaşıdır. İkisinin de dikta patron anlayışı devam ederken bir gün gittikleri yemek esnasında hayatları değişecektir.

Restoranın sahibi ile sıkı bir dostluk kuran Ferhat için hayat o ana kadar güzel giderken, Restoran sahibinin kızı Elif’i görmesi ile kendinden geçer. Elife deliler gibi aşık olan Ferhat, Elif’i tavlamak için çabalamaya başlasa da Elif para pulun peşinden giden, saf ya da prensiplerinden ödün veren bir kız değildir. Bu zorlu aşk esnasında Ferhat’ın babası Elif’in gelin gelmesi için uğraşırken Elif’in babası da Ferhat’ın damat gelmesi için uğraşır. Bu iki nokta arasında kalan Ferhat ve Elif’in aşkı sizi hem güldürecek hem de zevkli dakikalar yaşatacak.

AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLM FRAGMANI

Bir önceki yazımız olan Görevimiz Tatil Fragmanı Yayınlandı başlıklı makalemizde demet akbağ, görevimiz tatil ve yol komedisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ı tv de ne zaman görsek içimiz ısınıyor. Mükemmel bir ikili oldular. Ailecek çoluk çocuk incelenecek filmler ve diziler yapıyorlar. Aralarındaki uyum çok güzel. İlk fırsatta izleyeceğimiz filmler arasında.

  2. filmi kardeşim izlemiş ve çok beğenmiş bende ilerde izleyecem.