1. Ana Sayfa
  2. Türk Filmler
  3. Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı

Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı

Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı

Kış mevsimi geldi ve yeni filmler yavaş yavaş vizyondaki yerini almaya da başladı. Ünlü senaryo yazarı gülse Birsel ise yeni filmi Aile Arasında ile Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizisinden sonra yeni projesini beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Bu kışın iddialı filmi olmaya aday gösterilen filmin vizyona giriş tarihi ise 1 Aralık 2017.

Filmde oynayan isimlere baktığımız da aslında ortaya nasıl bir film çıkacağı konusunda da fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Sinemanın dev isimleri Gülse Birsel’in son filminde bir araya geliyor.

Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı1 - Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı

Aile Arasında Filmi Oyuncuları

Demet Evgar, Engin Günaydın, Devrim Yakut, Gülse Birsel, Şevket Çoruh, Erdal Özyağcılar, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu ve Derya Karadaş gibi genç ve deneyimli isimler yer alıyor.

Filmin yapımcılığını ise BKM üstlenmiş durumda. Bu aslında bir anlamda filmin gişe başarısı yakalayacağı konusunda da fikir veriyor. Çünkü BKM beğenmediği komedi filmlerine de yapımcılık yapmıyor.

Gülse Birsel zengin oyuncu kadrosunu filmde bir araya taşıdı ve filmin ilk teaser videosu da yayınlandı.

Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı2 - Aile Arasında Filminden Görüntüler Yayınlandı

Aile Arasında Filmi Özeti

Filmde 21 yıllık ilişkileri aynı gün içerisinde sonlanan Fikret ile Solmaz komik bir tesadüf sonrasında tanışıyorlar. Solmazın kızı Zeynep Adanalı sevgilisiyle evlenmek ister. Film bu şekilde başlar ancak Fikret bir anda kendisini hayatının rolünü yaparken bulacaktır.

Çiftin nikâhının aile arasında olması planlanıyordur ancak oğlan tarafının ısrarı sonucunda nikah giderek büyüyecektir.

Bir önceki yazımız olan Son Çıkan Türk Filmlerinden Haberler başlıklı makalemizde ayla filmi, buğday filmi hakkında ve son çıkan filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. Film oyuncularından bakıldığı zaman başarılı bir yapıt olacak gibi gözüküyor, bakalım sinemalara düşünce ne kadar ilgi görecek.

  2. BKM yine ilgi çekecek bir yapıtla gelecek gibi gözüküyor, gelen eleştiriler hep olumlu yönde şimdilik.

  3. Buna benzer bir kaç film daha ikinci sezonu göremeden bitti, bakalım bu sefer kaliteli bir yayın geliyor gibi ben şimdiden 3 4 sezonu görüyorum.