1. Ana Sayfa
  2. Magazin Haberleri
  3. Aile Arasında Filmi İzlenme Rekoruna Koşuyor

Aile Arasında Filmi İzlenme Rekoruna Koşuyor

Aile Arasında Filmi İzlenme Rekoruna Koşuyor

Türkiye komedi filmleri arasında gerçekten rekora koşan ülkeler arasında yer alıyor. Bugün Türk sinemasına baktığımız da en çok izlenme rekorları olan filmlerin komedi türünde olduğunu görebiliyoruz. Ve son dönemdeki komedi filmleri arasında da Aile arasında filminin izlenme rakamlarının yüksekliği göze çarpıyor. Film vizyona girişinin 10. Gününde yaklaşık olarak 1,5 milyon izlenme rakamlarına ulaştı. Dolayısıyla sinema da bu süre içerisinde bu kadar bir izlenme sayısına ulaşabilmekte ciddi anlamda bir başarıya işaret ediyor.

Aile arasında filmi ile ilgili olarak ise en son filmde Demet Evgar ile Ayta Sözeri’nin söylemiş olduğu Yanayım-Yanayım şarkısına klip geldi.

Klipte filmin en renkli sahnelerinin yanı sıra ayrıca kamera arkası görüntülerde kullanılmış Stüdyo ortamında söylenen eğlenceli klip renkli görüntüleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Filmin klibi ise BKM’nin sosyal medya hesaplarından piyasaya sunuldu.

Aile Arasında Filmi İzlenme Rekoruna Koşuyor 1 - Aile Arasında Filmi İzlenme Rekoruna Koşuyor

Aile Arasında Filminin Konusu Nasıl?

Filmi 1,5 milyon kişi izledi ancak bir de filmi merak edipte fırsat bulup gidemeyen kitle var ve bu kitlenin amacı da biran önce gidip izlemek. Ama onlarında film hakkındaki merakını gidermek adına filmin konusuna kısaca bir göz atalım.

Fikret ile Solmaz komik bir tesadüf sonucunda tanışırlar. İkisi de 21 yıllık evlidirler ve Solmaz’ın kızı Zeynep Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar vermiştir. Fikret ise her şeyden korkan bir karakter ve kendisini bu tesadüf tanışma sonrasında hayatının rolünü oynarken bulacaktır. Çünkü Solmaz’ın kızının aile arasında yapılması planlanan nikahı beklenmedik şekilde büyüdükçe büyür. Film akıcı ve komik ancak devamını anlatmamak adına sinema da izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi başlıklı makalemizde burak özçivit, kardeşim benim ve kardeşim benim 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Türk sinemasında 10 günde 1 milyondan fazla izlenme almak her filmin harcı değil, bu rakam filmin hem reklam hemde başarısı konusunda ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.