İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Aile Arasında 5. Haftada Zirvede

Aile Arasında 5. Haftada Zirvede

Aile Arasında 5. Haftada Zirvede

Türkiye’de sinema gişesi verilerine baktığımı da yeni yılın son haftasında Box Office listesinde yine değişiklik olmadı ve vizyona girmiş olduğu tarihten bu yana hep ilk sırada olmayı başaran Aile Arasında filmi 2017 yılını yine zirvede kapattı. Box Office bilindiği üzere haftalık olarak gire sonuçlarını açıklıyor. Buna göre yapılan açıklamada Gülse Birsel’in Aile Arasında filmi 5. Hafta da yine ilk sırada kaldı. Yılın son haftasındaki listeye bir göz attığımız da ise 3 yeni filmin kendisine listede yer bulmuş olduğunu görüyoruz.

Aile arasında filmi bilindiği üzere Gülse Birsel’in senaryosunu üstlenmiş olduğu başarılı yapıtlardan bir tanesi gişe rakamlarına baktığımızda ise filmin toplamda 240,973 kişi tarafından izlendiğini ve buna göre filmin en yakın takipçisinin sayısının iki katı kadar bir izlenme sayısına ulaştığını görüyoruz.

aile arasında - Aile Arasında 5. Haftada Zirvede

Box Office listesine bakınca ikinci sırada da bir yerli romantik dram filmi olan Acı Tatlı Ekşi’yi görüyoruz. Bu filmde başrol oyunculuğunu ise Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci üstleniyor. Film ikinci haftasının kapanışında toplamda 99,266 kişilik bir seyirci rakamına ulaşmış durumda.

Yine listede üçüncü filme bakınca da bir komedi filmi olan Vahşi Orman (Jumanji)’ı görüyoruz.  Film için söylenebilecek tek şey klasik bir aile filminin 22 yıl sonra yeniden devam halkası filmin rakamları ise 87,859 olarak belirlenmiş.

Son olarak dördüncü sıraya bakınca da koca yürekli boğa “Ferdinand”ın eve dönüş hikayesi, 2. hafta kapanışını 75.676 seyirci ile yaptı.

Bir önceki yazımız olan Müslüm Gürses'in Hayatı Filme Çekiliyor başlıklı makalemizde müslüm baba, müslüm filmi ve müslüm gürses hakkında bilgiler verilmektedir.

0.0110
0.0Ortalama Puan
Film hakkında değerlendirme yapınız.

Yorum Yap