1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. 9 Şubat 2018 Vizyona Girecek Filmler

9 Şubat 2018 Vizyona Girecek Filmler

9 Şubat 2018 Vizyona Girecek Filmler

2018’in ikinci ayının ilk haftasını bitirdiğimiz şu günlerde 9 Şubat tarihi ile 6 film beyaz perdede yerini alacak. Bu filmlerin 2’si yerli iken diğer 4 film yabancı yapımdan oluşuyor. İşte o filmler

ÖZGÜRLÜĞÜN 50 TONU

Yayınlandığı ilk günden beri oldukça ses getiren Grinin 50 Tonu serisinin 3.filmi olan Özgürlüğün 50 Tonu, yine oldukça ses getirecek bir yapım olarak seyircinin karşısına çıkacak. Birbirine kavuşan çift, uzun ve fırtınalı bir dönemi yeni atlatmışlardır. Kavuşan aşıklar ilk iş olarak evlenmişlerdir. Lakin bu evlilik bir kurtuluş değil geçmişin sancılı bir devamı olacaktır. Aşıkların evlilik öncesi hayatlarında bulunan eski sevgilileri çiftin hayatından çıkmamaya kararlıdırlar.

KAYHAN

Recep İvedik serisi ile beyaz perdede rekor kıran komedyen Şahan Gökbakar’ın, yine eski bir skeç karakteri olan Kayhan’ı beyaz perdeye taşıması ile beraber yeni bir dönemin başlangıcı olacak gibi duruyor. Konusuna gelecek olursak, okul dönemlerinde de sıkıntılı bir süreç geçiren Kayhan, mezun olduktan 20 sene sonra eski lise arkadaşları ile bir araya gelir. Lakin bu buluşmada öğrendiği acı gerçek ise lise dönemlerinde arkadaşları Kayhan için ağza alınmayacak sözler etmesidir. Bu duruma oldukça içerlenen Kayhan yemin ederek herkesten tek tek intikam alacaktır.

GÜZEL ADAM SÜREYYA

Genç yönetmen Gözde Kaan Demirkıran’ın yönettiği, 1981 yılından beri Beşiktaş Jimnastik Kulübünde malzemecilik yapan Süreyya Soner’in hayatı ve bu adamın hayatına giren insanlarla geçen söyleşi üzerine yapılan belgesel tadında bir film ortaya çıktı. 7 8 yaşından itibaren siyah beyaz renklere gönül veren Süreyya, yıllarca takımın malzemecisi olarak görev yapmayı hayal kurar ve en sonunda hayallerine ulaşır. Bu hayaline ulaşması süreci ve günümüze kadar gelmiş ünlü isimlerle röportajlar yapılıyor.

LEO DA VİNCİ: MONA LİSA MACERASI

Leonardo Da Vinci, genç, zeki ve icat yapmayı seven birisidir. Lorenzo ve Lisa ile çok samimi olup Vinci kasabasında yaşamaktadır. Bir gün kasabada düzenlenen panayır sırasında gizemli bir adamla tanışan Leo, adamın ona bahsettiği hazineden oldukça etkilenir. Bu hazineye oldukça takılan Leo, hazineyi bulmak adına maceralara atılır. Bu macerada onu korsanlar ve birçok tehlike bekliyordur.

Bir önceki yazımız olan Bir Aksiyon Filminin Olmazsa Olmazları Nelerdir? başlıklı makalemizde Aksiyon, Aksiyon filmleri ve Aksiyon filmlerinin olmazsa olmazı nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap