1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. 8. Gün Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu
Trendlerdeki Yazı

8. Gün Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

8. Gün Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu
Yapımcılığı üstlendikleri her dizi de ses getiren Ay yapım şimdi ise Atv ekranlarında çok yakında başlayacak olan 8.Gün dizisi için çalışmalara başladı. Aksiyon ve gerilim türünde olan 8.Gün dizisinin başrolün de ise Hayat Şarkısından Hülya karakteriyle tanıdığımız Burcu Biricik ve komedi dizilerinin renkli oyuncusu Buğra Gülsoy birlikte yer alıyor.
Dizinin senaristliğini Toprak Karaoğlu ile Volkan Sümbül kaleme alırken yönetmen koltuğun da ise Poyraz Karayel dizisiyle kendini tanıştıran Çağrı Lostuvalı yapıyor.

8.Gün Dizi Konusu Nedir ?

Şehnaz karakteriyle yetenekli bir yazılım mühendisi olarak dizi de yer alan Ceyda Düvenciaslında hikayenin baş noktası oluyor. Şehnaz devletin her yerine sızıp gizli bütün bilgileri ele geçirebilen bir program yazmıştır ve bu bir anda devlete sızmak isteyen düşmanlar tarafından duyulur.
Bunun üzerine Şehnaz ailesini de ardında bırak gizli bir kaçış planı yapar. Ancak Şehnaz’ın kaçmasının ardından arkasında kalan kızı Bahar’ın hayatı yazılımı çalmak isteyenler tarafından bir kabusa dönüşür.

8.Gün Fragmanlar İzle

Bir önceki yazımız olan Çukur 18. Bölüm İncelemesi başlıklı makalemizde Çukur, çukur 18. bölüm incelemesi ve Çukur dizisi inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap