1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Sinema sevenler bu hafta film ziyafeti ile sinemaya doyacak. Birbirinden güzel yapımlar 6 Nisan 2018 tarihinde vizyona girerek beyazperdede seyircisi ile buluşacak. Komediden animasyona, aksiyondan korkuya birçok farklı türden film 6 Nisan 2018 vizyona girecek filmler arasında yer almaktadır.

antep fıstığı - 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Antep Fıstığı

Başrollerinde ünlü modacı Ivana Sert’in de yer aldığı bu komedi yapımında, Almanya’da doğup büyüdükten sonra dedesinin ısrarlarına rağmen Gaziantepli bir adamla evlenmemesi ile beraber dedesi ile arasındaki bağları kopmuştur. Simge’nin annesi ile babası da bir trafik kazasında ölmüştür. Tek başına yaşayan Simge, dedesinin hastalığı nedeniyle yanına gelir ve olaylar karışır.

can feda - 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Can Feda

Dünyanın en kritik bölgelerinden bir tanesinde 7 yıldır süren iç savaşı durdurmak için bölgeye Türk askerleri gönderilir. Ancak Türk askerleri burada tek başlarınadır. Çağatay Tosun’un yönettiği filmin başrollerinde Kerem Bürsin ve Burak Özçivit yer almaktadır.

eski kocamız - 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Eski Kocam(ız)

Haluk Bilginer’in başrolde yer aldığı Almanya yapımı komedi filminde, iki farklı kadının hikayesi anlatılmaktadır. Birbirlerinden farklı iki kadın aynı evi paylaşmak zorunda kalacak ancak birbirleri ile anlaşma konusunda sorun yaşayacaklardır. Bu iki kadının tek ortak noktası ise eski kocalarıdır.

karanlık sır - 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Karanlık Sır

Dört kardeş büyük bir sır saklamaktadır. Bu sır annelerinin ölmesidir. Sırrı saklama sebepleri ise bir arada kalmak ve yetiştirme yurduna alınmamaktır. Ancak bir süre sonra başka bir sır daha sakladıkları ortaya çıkacaktır. Korku ve gerilim türünde merak edilen bu filmin yönetmenliğini Sergio G. Sánchez üstlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki Filmler: 12 Savaşçı başlıklı makalemizde 12 Savaşçı, 12 Savaşçı filmi ve 12 Strong hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap