1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 27 Nisan’da Vizyona Girecek Filmler

27 Nisan’da Vizyona Girecek Filmler

27 Nisan’da Vizyona Girecek Filmler

Beyazperde, bu hafta da birbirinden güzel, eğlenceli, kaliteli, fantastik, dramatik ve romantik filmleri sinema severler ile buluşturmaktadır. Her yaştan izleyen kitlesine göre filmlerin yer almakta olduğu 27 Nisan’da vizyona girecek filmler arasında sinema severlerin merakla beklediği filmler de vardır.

Avengers Sonsuzluk Savaşı - 27 Nisan'da Vizyona Girecek Filmler

Sabırsızlıkla Beklenen Yenilmezler Serisi Filmi!

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, sinema sevenlerin sabırsız bekleyişleri içerisinde bu hafta vizyona girecek. Kaptan Amerika ile Iron Man’in arasında yaşanan olayların neticesinde dağılan Marvel kahramanları, dünyanın yeni bir tehdit altına girmesi ile beraber yeniden bir araya gelecek. Thanos’un peşine düşen kahramanlarımız, sonsuzluk taşlarını kurtarmaya çalışacaklar. Fantastik bir macera olan filmde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans gibi isimler yine rol almaktadır.

Lanetli Konak - 27 Nisan'da Vizyona Girecek Filmler

Haftanın Korku Filmi!

Bu hafta korku filmi tarzında beyaz perdede izleyenleri Lanetli Konak adlı film karşılayacaktır. 1920’de İrlanda’da yaşamakta olan iki kardeşin bulunduğu evde onları yöneten şeytani bir varlık vardır. Evden çıkamama, gece yarısı yatakta olma ve kapıdan içeri kimseyi almama gibi kurallar dayatan şeytani varlığın kurallarına göre yaşayan kardeşlerden birinin eski bir askere aşık olması ile her şey değişecektir.

Selfie Hülya Avşar - 27 Nisan'da Vizyona Girecek Filmler

Hülya Avşar’ın Kendi Filmi Vizyonda!

Ünlü oyuncu, sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar’ın kendi yazıp yönettiği Selfie filminin oyuncusu da yine kendisidir. Biyografik komedi tarzında olan filmde, Hülya Avşar kendi hayatını anlatmaktadır.

Yalnız Hayaller Kaldı - 27 Nisan'da Vizyona Girecek Filmler

Yalnız Hayaller Kaldı

Mehmet Ali Arslan’ın yönettiği, Mahmut Cevher, Perihan Savaş, Ecem Baltacı gibi ünlü isimlerin başrolünde yer almakta olduğu Yalnız Hayaller Kaldı filmi haftanın dram filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. Emekli bir matematik öğretmeninin oğlu elim bir hastalığa yakalanır. Anneleri olmadığı için çocuklarına bunca yıl tek başına bakmıştır. Ancak başka birine de aşık olmuştur. Evlatlarının hastalığa yakalanmasının ardından bir yandan ailesini bir arada tutmaya, diğer yandan hastalıkla uğraşmaya, bir diğer yandan da aşkını anlatmaya çalışacaktır.

Bir önceki yazımız olan İlişki Durumu: Açık İlişki Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu başlıklı makalemizde 20 Nisan vizyona giren filmler, İlişki Durumu: Açık İlişki filminin konusu ve İlişki Durumu: Açık İlişki Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap