1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 2018 Yılındaki En Güzel Aşk Filmleri
Trendlerdeki Yazı

2018 Yılındaki En Güzel Aşk Filmleri

2018 Yılındaki En Güzel Aşk Filmleri

2018 Aşk Filmleri

Aşk filmleri denilince herkes duygusal içeriği yoğun olan ayrılıklarıyla, kavuşmalarla içeri zenginleştirilen bu tür filmleri çokça izlemektedir. Son yıllarda komedi-aşk türü filmler çekilerek farklı bir boyut kazanan bu tür filmler sinemalarda üst sıralarda yerini aldı. Bu yıl beyaz perdeye yansıyan filmler epey ilgi görmekte olup geçmiş senelerde çıkan aşk filmlerini aratmayacağına filmlere olan ilgiye bakarak anlayabiliriz. Bu filmler arasında epey bir dikkat çeken filmler nelerdir? Aşk filmleri denilince son dönem filmler bu konuya nasıl bir boyut kazandırmışlar hep birlikte görelim.

2018 yılının en iyi aşk filmine bakalım;

2017 yılı aşk filmleri açısından oldukça verimli bir yıl oldu. Hem yerli hem yabancı filmler adeta seneye damgasını vurdu hakkında uzunca konuşturdu. 2017 yılının tartışmasız en iyi filmi İse Forever MyGirl oldu. Amerikan yapımı olan bu film liseli yıllarında aşık olduğu kadın ile kendi hayatının çelişkileri arasına sıkışan bir gencin hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmenliğini Bethany Ashton Wolf işlenirken başrol oyunculuğunu ise Alex Roe oynamıştır.

2018 de Çıkan Aşk Filmleri

2018 yılı aşk filmleri açısından verimli bir yıl oldu. Bu sene birbirinden değerli birçok yapım beyaz perde de sinemaseverler ile buluştu. Bu yılın ise en değerli yapımı denilince ise karşımıza Nina filmi çıkıyor. Yönetmen Cynthia Mort olurken Başrol oyuncuları ise Zoe Saldana, David Oyelowo ve Mike Epps olmuşlardır . Uzun soluklu bir film olan Nina 1 saat 34 dakika sürmektedir.

En iyi yerli ve yabancı film

Yerli aşk filmleri de yabancı filmler ile yarışacak kadar iyi filmler çıkardı lakin aralarında en yüksek puanı alarak sıyrılan en iyi yerli aşk filmi Sen filmidir. En iyi yabancı aşk filmi ise açık ara efsaneleşmiş bir yapım olan ve başrol oyunculuğunu Leonardo Dicaprio’nun yaptığı Titanik filmidir.

Bir önceki yazımız olan 2017 2018 Yüksek İzlenme Oranına Sahip Türk Dizileri Ve Filmleri başlıklı makalemizde Reytingi yüksek diziler, Reytingi yüksek filmler ve Türk dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap