1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 2018 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları
Trendlerdeki Yazı

2018 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları

2018 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları
1

2018 film sektörü açısından iyi giden bir yıl. Gişelerde yüksek başarı gösterip adını duyuran filmlere hem yerli hem de dünya sinemasında oldukça sıkça rastlanıyor. Bir film güzelliği ve başarısını yazarına ve yönetmenine olduğu kadar oyuncularına da borçludur. İşte 2018’in başarılı filmleriyle adını duyuran ve bu başarılara ortak olan 2018 film yıldızları şu şekildedir.

Frances McDormand

2018’in film yıldızları listesinin ilk ismi 2018’in en iyi kadın oyuncu ödüllü “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” filminin yıldızı Frances Mcdormand. 1996 doğumlu güzel oyuncu ilerleyen yaşına rağmen güzel ve genç görüntüsünden bir şey kaybetmiyor. İlk oscarını tanındığı Fargo ile alan ve çizdiği güçlü kadın imajıyla tanınan McDormand son filmindeki performansıyla bu yılın parlayan yıldızlarından biri.

Gary Oldman

2018’in en dikkat çeken film yıldızlarından biri ise yılların yetenekli oyuncusu Gary Oldman. 1958 doğumlu İngiliz yönetmen ve oyuncu Oldman, oynadığı başarılı filmler ve detaylı oyunculuğuyla tanınıyor. Hayranları tarafından uzun yıllardır hak ettiği düşünülen Oscar ödülünü “Darkest Hour” filmiyle 2018 yılında aldı. Oynadığı kötü karakter rollerini bile izleyicisine sevdiren Oldman karakteristik oyunculuğuyla övgüleri topluyor. Harry Potter filmlerindeki Sirius Black ve Köstebek filmindeki İngiliz casusu George Smiley Oldman’ın en bilinen karakterlerinden bazıları.

Jennifer Lawrence

2018’in en ünlü film yıldızlarından biriyse şüphesiz genç oyuncu Jennifer Lawrence idi. Henüz 27 yaşındaki Jennifer Lawrence oynadığı başarılı filmlerde gündemden neredeyse hiç düşmüyor. Başrolünde olduğu çok tutan “Açlık Oyunları” serisiyle yükselişe geçen Lawrence o günden beri ivmesini düşürmüş değil. “Uzay Yolcuları”, “Umut Işığım”, “Anne” gibi oldukça beğenilen filmlerde başarılı performanslar sergileyen oyuncu genç yaşına rağmen Oscar ödülünü kucakladı.

2018’de ise merakla beklenen filmi Kızıl Serçe’nin heyecanını yaşıyor ve göz önünde kalmaya devam ediyor.

Anlaşılan o ki 2018 keyifli filmlerle seyir zevkini katlayacak, yetenekli oyuncuları ve başarılı karakterleri ile izlenecek, beyaz perde açısından başarılı geçecek bir yıl olmaya devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Mutluluğunuza Mutluluk Katacak Filmler başlıklı makalemizde Keyifli filmler, Mutlu yapan filmler ve Mutluluk filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap