1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 2018 Yılında En Çok İzlenen Dizi Ve Filmler

2018 Yılında En Çok İzlenen Dizi Ve Filmler

2018 Yılında En Çok İzlenen Dizi Ve Filmler

2018 yılı; dizi sevenler ve sinema tutkunları için oldukça bereketli bir yıl olmuştur. Bu yılın en çok izlenen dizi ve filmlerine göz atmak gerekirse;

Westworld

İlk sezonuyla büyük ilgi yaratan 2016 yapımı Westworld; şu sıralar ikinci sezonuyla yayınlanmaktadır. Bilim kurgu, gerilim ve aksiyon öğelerini aynı anda barındıran bir dizidir. Dizide; Westworld isimli bir eğlence parkında yaşananlar ele alınmaktadır. Parkta bulunan robotlar gelen ziyaretçiler tarafından kötü muameleye maruz kalmaktadır fakat belli bir süre sonra olayların kontrolden çıkması ve yapay zekanın kontrol edilememesiyle olaylar karmaşık bir hal almaktadır. Dizide; Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood gibi dünyaca ünlü yıldızlar rol almaktadır.

La Casa De Papel

2018 yılının sosyal medyada en çok konuşulan dizisi olan La Casa De Papel; ustalıkla tasarlanmış bir darphane soygununun hikayesini anlatmaktadır. Her biri farklı bir şehir ismini rumuz olarak kullanan ekip; soygun amaçlı girdikleri darphanede hiç tahmin etmedikleri şeyler yaşayacaktır. La Casa De Papel dizisinde; Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso gibi oyuncular rol almaktadır.

The Walking Dead

2010 yılından bu yana yayınlanan ve sekizinci sezonunu geçtiğimiz nisan ayında tamamlayan The Walking Dead; son sezonunda düşen reytinglerini toparlamış ve yılın en çok izlenen dizilerinden birisi olmuştur. Zombi salgını sonrası hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı dizide; Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan gibi isimler rol almaktadır.

Avengers: Infinity War (film)

Dünyayı korumaya çalışan bir grup kahramanın Thanos isimli kötü karaktere karşı vermiş oldukları mücadeleyi ve savaşı anlatır. Filmin oyuncuları arasında ; Robert Downey Jr, Scarlett Johansson ve Chris Hemsworth bulunmaktadır.

Black Panther (film)

Adaletli ve güçlü bir kahraman olan Kara Panter’in, ülkesine liderlik etmesini konu edinen filmin başrollerinde Chadwick Boseman ve Michael B.Jordan yer almaktadır.

Ready Player One (film)

Oyun evreninde hazine avının peşine düşen Wade karakterinin hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Tye Sheridan ve Olivia Cooke yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Filmler Hakkında Pek Bilinmeyenler başlıklı makalemizde Filmler hakkında bilinmeyenler ve Ünlü filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap