İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. 2018 Yılında Çıkacak Yerli Ve Yabancı Filmler

2018 Yılında Çıkacak Yerli Ve Yabancı Filmler

2018 Yılında Çıkacak Yerli Ve Yabancı Filmler
2

2018 yılı yerli ve yabancı film sektörü açısından dopdolu bir yıl olacak gibi görünüyor. 2017 yılında güzel filmler vizyona girse de 2018 yılında çıkacak filmler arasında daha “özel” filmler sinemaseverleri bekliyor. Bu yazıda yerli ve yabancı en güzel 2018 filmleri listesine kısaca göz atabilirsiniz. İşte merakla beklenilen 2018 yılı filmleri

 2018 YILINDA ÇIKACAK YERLİ FİLMLER

Arif V 216

Beyaz perdede Gora ile tanıdığımız Arif’in robot olan dostu 216 ile yaşadığı maceraları konu alan film, komedi ve macera sever izleyiciler tarafından sabırsızlıkla beklenen filmlerin başında yer alıyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda

Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrollerini paylaştığı “Kaybedenler Kulübü” ikinci filmi ile 2018 yılında beyaz perde de izleyicisi ile tekrar buluşuyor. 2011 yılında birincisi gösterilen film, radyocu iki arkadaşın hayatlarını ve insanların yaşamlarına dokunuş hikayelerini ele alıyor.

Can Feda

Burak Özçivit ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı film, Şubat ayında izleyici ile buluşuyor. Senaryosunu Zafer Külünk’ün, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un üstlendiği Can Feda, iki askerin vatan için mücadelesini konu alıyor.

Maşa ile Koca Ayı 2

2017 yılında ilk filmi ile vizyona giren ve animasyon kategorisinde yer alan Maşa ile Koca Ayı, 2018 yılında da maceralarına devam ediyor. Minik sinemaseverlerin merakla beklediği bu film, Maşa adındaki küçük bir kız ile Mişka adında bir ayı arasında geçen macerayı konu alıyor.

2018 YILINDA ÇIKACAK YABANCI FİLMLER

Black Panther

İlk siyahi süper kahraman olarak karşımıza çıkan Black Panter, 2018 yılında fantastik tür meraklısı sinemaseverleri beyaz perdeye bekliyor. Yönetmenliğini Ryan Coogler’ın yaptığı filmin, Şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Solo: A Star Wars Story

Henüz fragmanı yayınlanmayan Solo: A Star Wars Story, Star Wars evreninde yaşanan yeni hikayelerle beyaz perdede Star Wars tutkunlarını bekliyor. Yönetmenliğini Ron Howard’ın üstlendiği filmin, yıldızlarla dolu kadrosuyla ülkemizde Mayıs ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Avengers: Infinity War

Iron Man ile serüvenine başlayan ve izleyicinin kalbine taht kuran Marvel Sinematik Evreni, 2008 yılından beri sinema sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır. Bu film, sinemaseverlerin hayran olduğu bütün Marvel süper kahramanlarını bir araya getiriyor. Merakla beklenilen filmin teması ise sonsuzluk savaşı.

Jurassic World: Fallen Kingdom

Beyaz perdede yayınlanan tüm filmlerinin son derece başarılı gişeler yaptığı Jurassic Park serisi, 2018 yılında da aksiyon dolu sahneleri ile beyaz perdede yerini alıyor.

Tomb Raider

Babasının kayboluşunu araştırmaya başlayan Lara, kendisini Japonya kıyılarında gizemli bir adada bulunan bir mezarlıkta bulur. 21 yaşındaki Lara, kendisini bir anda ilginç bir maceranın içerisinde bulur. Oyunu ile kitleleri peşinden sürükleyen Tomb Raider, 2018 yılında maceralarına beyaz perde de devam ediyor.

Avatar 2

2009 yılında yayınlanan serinin ilk filmi dünya çapında büyük ses getirmiş ayrıca hâsılat rekorları kırmıştır. Şimdi ise merakla beklenilen Avatar 2 için sinemaseverler geri sayıma başladı bile.

Bir önceki yazımız olan Arif v 216 İle Komedi Devam Ediyor başlıklı makalemizde Arif v 216, Arif v 216 incelemesi ve Arif v 216 konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap