1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. 2018 Sömestr’ de Vizyona Girecek Filmler

2018 Sömestr’ de Vizyona Girecek Filmler

2018 Sömestr’ de Vizyona Girecek Filmler

2018 yılının gelmesiyle birlikte ocak ayında vizyona girecek filmlerde açıklandı. Buna göre vizyon tarihlerine bakacak olursak pek çok yapıt iki hafta içerisinde gösterilecek. Ocak ayında kapanan okullarda sömestrde vizyona girecek olan filmlerin daha ilgi görmesi bekleniyor. Buna göre yeni çıkacak filmler ve gösterim tarihleri makalemizin devamında sizlerle paylaşılmıştır.

Yolcu (The Commuter)

2018 yılı yapımı olan film gerilim ve aksiyon türünde. Film 12 Ocak 2018 tarihinde izleyicisiyle buluşuyor. En merak edilen filmler arasında gösterilen yapıtın nasıl bir gişe rakamına ulaşacağı da merak konusu.

Zirve – La Cordillera (The Summit)

Film 2017 yılı yapımı. Dram gizem ve gerilim türündeki filmleri sevenlerin ilgisini çekebilecek bir konuya sahip. Filmin beyaz perde de gösterim tarihi ise 12 Ocak 2018.

Arif V 216

2018 Sömestr’ de Vizyona Girecek Filmler - 2018 Sömestr’ de Vizyona Girecek Filmler

Bu hafta vizyona giren Arif v 216 filminden komedi filmleri arasında çok şey bekleniyor. Cem Yılmaz’ın uzun bir aradan sonra çektiği bu yeni filminin kadrosu da dikkatleri üzerine çekmiş. 2018 yılı yapımı olan filmde Cem Yılmaz’dan çok şey bekleniyor.

Daha – Daha

2017 yılı yapımı olan filmlerden bir tanesi de Daha. Bu filmin gösterim tarihi de 12 Ocak 2018. Film Zirve ile aynı tarihte çıkıyor olması her iki filminde gişe rakamlarına etki edecek gibi görülüyor. Ancak bu filmde konu dram ve suç olduğu için her iki filmde ayrı ayrı izlenebilir.

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Ruhlar Bölgesi- Insidious: The Last Key

2018 yılı yapımı olan filmin vizyona giriş tarihi 12 Ocak 2018. Korku ve gerilim meraklılarının dikkatini çekebilecek olan yapıt. Ruhlar bölgesi üçlemesinin ilgi görmesi sonucunda yeniden geri döndü. Film korku sevenler için ideal tercih olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Spawn, Beyazperde’ye Merhaba Demeye Hazırlanıyor başlıklı makalemizde Spawn, Spawn geri dönüyor ve Spawn yeniden geri dönüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

100.0110
100.0Ortalama Puan
Sömestr'da vizyona girecek olan filmleri değerlendirelim

Her sömestr döneminde birbirinden farklı filmler vizyona giriyor. özellikle de animasyon filmlerine bu dönemde ilgi daha fazla oluyor. Sizde filmler hakkındaki tavsiyelerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Editörün değerlendirmesi %63,8
    100

Yorum Yap