İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 2017 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları
Trendlerdeki Yazı

2017 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları

2017 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları

Film izlemek birçok insanın boş zamanlarını değerlendirmek, vakit geçirmek, filmin türüne göre bir şeyler öğrenmek için yaptığı aktivitedir. Her yıl bazı filmler büyük sükse yaparak üstün başarı göstermektedir. Filmlerin başarısını konusu, zamanı, yeri en önemlisi de karakterleri belirlemektedir.

Karakterleri başarılı yapan ise büyük oranda aktörüdür. Yani aktörün başarısı demek bir nevi filmin başarısı demektir. Geçen senenin adını en çok duyuran aktörlerine bakılacak olursa Gal Gadot, Emma Stone gibi isimlerle karşılaşılmaktadır. 2017 film yıldızları sinema sektörüne damga vurmuştur.

Makalemize başlamadan öncede ufak bir hatırlatma yapmak istiyoruz. 🙂 Belki içinde bulunduğumuz 2018 yılının film yıldızlarını da merak ediyor olabilirsiniz. O halde buraya tıklayarak diğer makalemizi de okuyabilirsiniz.

 

Kadın Yıldızlar

 

  1. Gal Gadot: Başrolünü oynadığı Wonder Woman (Mucize Kadın) adlı sinema filminde gösterdiği üstün başarı sayesinde adı çok duyulan yıldızlardan olmuştur. 33 yaşındaki İsrailli oyuncu ayrıca Hızlı Ve Öfkeli 4, 5, 6, 7 Justice League gibi büyük başarı sağlamış filmlerde de oynamıştır.

 

  1. Emma Stone: Başrollerden biri olarak oynadığı La La Land sayesinde geçtiğimiz sene çok konuşulan isimlerden birisi olmuştur. Bu sayede ‘’Oscar’da En İyi Kadın Oyuncu’’ ödülünü almıştır. 29 yaşındaki Amerikalı oyuncu İnanılmaz Örümcek Adam, Duyguların Rengi gibi başarısı yüksek olan filmlerde de oynamıştır.

 

  1. Emma Watson: Güzel Ve Çirkin masalından uyarlanan geçen sene seyirciyle buluşan Beauty And The Beast filminde başrol olarak gösterdiği performansla adından epeyce söz ettirmiştir. Emma Watson Harry Potter serisinde de başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Gösterdiği üstün performanslar sayesinde birçok ödüle layık görülmüştür.

 

Erkek Yıldızlar

 

  1. Hugh Jackman: Wolverine karakterini canlandırdığı X-Man filmi serisiyle büyük başarı elde etmiş olan 49 yaşındaki Avusturalyalı oyuncu Logan adlı sinema filminde başrol oynayarak geçen seneye damgasını vuran yıldızlardan birisi olmuştur. Ayrıca The Greatist Showman, Sefiller, Kartal Eddie gibi başarılı yapıtlarda da oynamıştır.

 

  1. Dwayne Johnson: 2017 yılında oynadığı Hızlı Ve Öfkeli serisinin 8. Filminde büyük başarı gösteren film yıldızı adından çokça söz ettirmiştir. Jumanji: Vahşi Orman, Baywatch, San Andreas Fayı gibi büyük başarı gösteren filmlerde başrol olarak yer almıştır.

 

  1. Chris Hemsworth: Canlandırdığı Thor karakteriyle başrolünde bulunduğu Thor: Ragnorok filmiyle geçen seneye damgasını vuran yıldızlardan olmuştur.

Bir önceki yazımız olan 2018 Yılında İsmi Çok Duyulan Film Yıldızları başlıklı makalemizde 2018 en başarılı film karakterleri, 2018 film yıldızları ve 2018 filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap