1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Sinema sevenleri bu hafta da oldukça eğlenceli, dramatik, keyifli, aksiyon ve gerilim dolu anlar yaşatacaktır. Birbirinden farklı türde filmler ile sinema sevenleri yine beyaz perdeye götürecek 20 Nisan’da vizyona girecek filmler,  çocuklardan büyüklere her yaştan izleyici kitlesine göre farklı konularda ve türlerde beyaz perdede yerini alacaktır.

Cici Babam - 20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Cici Babam

Türk yapımı komedi filmleri arasında yer alan ve Show TV’nin sevilen televizyon şovu Güldür Güldür Show ekibinin hazırlamış olduğu Cici Babam filmi, babalarının ölümünün ardından üç kardeşin babalarının yerine geçme çabasını ve annelerinin de başka biri ile olmasına engel olmalarını anlatmaktadır.

lişki Durumu Açık İlişki - 20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

İlişki Durumu: Açık İlişki

Romantik komedi türünde izleyiciye sunulan İlişki Durumu: Açık İlişki filminde birbirlerine çok aşık çift, evlenme kararı alırlar. Ancak arkadaş çevreleri onların bu kararını yargılar ve kendilerinin de yargılamasına neden olurlar. Sonrasında ise ikili bir anlaşma yapacak, ikisi de farklı insanlarla birlikte olduktan sonra evlenme kararı alacaklardır. Rebecca Hall ve Dan Stevens, filmin başrollerinde yer alan isimlerdir.

Winchester Gizemli Ev - 20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Winchester Gizemli Ev

Bu hafta gerilim ve korku türünde vizyona girecek olan film olarak ise aynı zamanda biyografi türünde de olan Winchester Gizemli Ev filmi göz önüne çıkmaktadır. Helen Mirren, Jason Clarke gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer almakta olduğu filmde ise Winchester Malikanesi’nde yaşanan, Winchester Ailesi’nin hayaletlerinin korku dolu ve dehşet verici intikamları anlatılmaktadır.

zamanda kırılma - 20 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler

Zamanda Kırılma

Fantastik ve aile türlerinde oldukça keyifli bir yapım olarak Zamanda Kırılma, bilim adamı babalarını kaybeden üç arkadaşın, babalarını aramak için çıkmış oldukları fantastik macerayı konu almaktadır. Paralel evrenlere kadar bu macerada daha birçok yeri de ziyaret edeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki Filmler: Sessiz Bir Yer başlıklı makalemizde 13 Nisan'da vizyona giren filmler, Sessiz Bir Yer filmi ve Sessiz Bir Yer konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap