1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. 13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

Sinema sevenleri bu hafta da birbirinden güzel filmler beklemektedir. 13 Nisan’da vizyona giren filmler komediden drama, bilimkurgudan aksiyona, romantikten maceraya daha birçok türde film bu hafta da izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacaktır.

Rampage Büyük Yıkım - 13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

Rampage: Büyük Yıkım

Haftanın ilk vizyona giren filmi Rampage: Büyük Yıkım, Amerikan sinemasının en merak edilen filmlerinden bir tanesi olarak göz önüne çıkmaktadır. Dwayne Jhonson’ın başrolünde yer almakta olduğu macera ve aksiyon filminde, bir maymunun bir deney sonrasında korkunç bir canavara dönüşmesi konu alınmaktadır. Araştırmalar yapıldıkça buna benzer yırtıcı bir hayvanın varlığı da keşfedilir.

Oflu Hoca Trakyada - 13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

Oflu Hoca Trakya’da

Türk komedi filmleri arasında seri olarak yayınlanan filmin son derece komik olması ve izleyenlere kendini beğendirmesinin ardından bir film daha çekmeye karar verilmiştir. İzleyicisi ile buluşan Oflu Hoca Trakya’da filminin konusunda ise bu sefer Oflu Hoca’nın başına geçmiş olduğu Doğanspor Futbol Kulübü için transfer çalışmaları başlatılır. Bu transfer çalışmaları Oflu Hoca’nın başına beklenmedik belalar açacaktır.

Sessiz Bir Yer - 13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

Sessiz Bir Yer

Korku filmi türünde en çok merak edilen film olarak ise Sessiz Bir Yer filmi gösterilmektedir. Filmde ailenin yaşamakta olduğu kırsalda yer alan evlerinde bazı varlıklar vardır ve bu varlıkların uyanmaması için işaret dili ile sessiz bir şekilde yaşamaları gerekmektedir. Ta ki evdeki çocuklardan birisi evde gürültü çıkarana kadar…

Muhteşem Kadın - 13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler

Muhteşem Kadın

Bu haftanın dram türünde merak edilen filmi olarak ise Muhteşem Kadın göz önüne çıkmaktadır. Marina ismindeki kadın kendinden yaş olarak büyük olan sevgilisinin yanında yaşamaktadır. Ancak Marina transseksüel bir kadındır. Sevgilisinin ölümü ise tüm hayatında büyük bir yıkıma uğramasına neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki Filmler: Bizim Köyün Şarkısı başlıklı makalemizde Bizim Köyün Şarkısı, Bizim Köyün Şarkısı filmi ve Bizim Köyün Şarkısı filmi konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap